Zyxel’in 5G destekli ürünleri artık Nebula bulut platformu üzerinden yönetilebilecek

0

Zyxel ayrıca WiFi kullanıcılarını daha iyi korumak için yeni Nebula yazılım güncellemesi ile access point’lerin güvenlik yeteneklerini de genişletti.

Zyxel Networks, bulut tabanlı ağ yönetimi platformu Nebula’nın güvenlik hizmetlerini doğrudan access point’lere genişletmenin yanı sıra yeni 5G bağlantılı çözümlerinin artık Nebula üzerinden yönetilebileceğini duyurdu.

Dijital entegrasyon ihtiyacının giderek daha önemli hale geldiği günümüzde, sosyal medya, e-ticaret ve diğer sanal operasyonlar, tüm işletmeler tarafından geleneksel modellere göre önceliklendirilmeye devam ediyor. Tüm bunların sonucu olarak güvenilir ve “sürekli” bağlantı, günlük işlerin önemli bir parçası haline gelmiş durumda.

Kullanıcılar, Zyxel’in 5G/LTE router modelleri ile “sürekli” bağlantı destekli çalışma ortamına sahip olabiliyor. Bununla birlikte bu çözümlerle iş ağları, geleneksel internet ağlarının ulaşamadığı alanlardaki hizmetleri desteklemek, müşterilerle etkileşim kurmak ve daha fazla fırsat yaratmak için genişletilebiliyor.

Zyxel’in yeni ve sektörde bir ilk olan Bağlan ve Koru (CNP) AP güvenlik hizmeti WiFi ağına bağlı çalışanları ve müşterileri korumak ve aynı zamanda WiFi performansını sürdürmek için ağdaki access point’lere bağlanan lisanslı bir koruma hizmeti olarak, işletmelerin hayatını kolaylaştıracak.

CNP, güvenli olmayan web içeriklerinden ve kötü niyetli web sitelerinden kaynaklanan güvenlik ihlallerinde iş ve kişisel veri sızıntılarına karşı işletmelerin koruma sağlamasına yardımcı olacak. Ayrıca önemli iş operasyonlarını, çevrimiçi akış, sesli veya görüntülü aramalar gibi gecikmeye duyarlı süreçleri kolaylaştırmak için uygulama düzeyinde ağ görünürlüğünü ve bant genişliği kısıtlamasını da destekleyecek.

Cevap bırakın