Zyxel’den ofise dönüşte WiFi 6 destekli internet deneyimi

0

Zyxel’in ürünlerindeki akıllı anten teknolojisi, bağlantıyı çok daha iyi hale getiriyor ve access point’e bağlanan herkesin, her an mümkün olan en iyi sinyal gücünü ve hızını almasını sağlıyor…

İş dünyasının yeni döneminde kesintisiz ve hızlı internet kullanımının devamlılığını sağlama konusunda Zyxel Networks yenilikçi çözümleri ile şirketlerin yanında oluyor. Bulut tabanlı ağ teknolojileri alanında uçtan uca çözümler sunan Zyxel’in WiFi 6 destekli access point modelleri NWA110AX, WAX650S ve WAX610D ofislerde internet erişim kalitesini en üst segmente taşıyor.

Yönetim kolaylığı özelliği ile öne çıkan acces pointler, bilgi işlem altyapılarının performansını artırarak iş gücü ve zamandan da tasarruf imkânı sunuyor. Yeni nesil access pointler, MU-MIMO anten teknolojisi, OFDMA ve PoE desteği sayesinde; kalabalık ofis ortamlarında eşsiz bir performans ve güvenlik vaat ediyor.

Akıllı teknolojiler…

Zyxel’in akıllı anten teknolojisi, bağlantıyı çok daha iyi hale getiriyor ve access point’e bağlanan herkesin, her an mümkün olan en iyi sinyal gücünü ve hızını almasını sağlıyor. WiFi kullanıcıları için sorunlara neden olan ortak kanal paraziti riskini ortadan kaldıran akıllı anten teknolojisi ile her bağlantı kendi benzersiz sinyalini kullanıyor.

Zyxel’in WiFi 6 destekli ve akıllı anten teknolojili access point modeli WAX650S, kalabalık ortamlar ve bant genişliği yoğun uygulamalar için gereken her şeye sahip. Ağ omurgasında 5 Gbps’ye kadar hızlarda bağlantıları destekleyebilen WAX650S bu sayede, yoğun bant genişliği gerektiren video konferans, bulut araç ve hizmetleri gibi günümüz uygulamaları için mükemmel bir çözüm sunuyor.

Cevap bırakın