Zyxel’den iki yeni Multi-Gigabit Switch

0

Zyxel’in yeni Yönetilmeyen Multi-Gigabit Switch’leri MG-105 ve MG-108, daha güçlü ağ performansı, daha yüksek hız ve anında zengin medya içerik akışı için kullanıcılara etkili bir çözüm sunuyor.

Zyxel Networks, yaptığı duyuruyla, profesyonel tüketiciler, içerik yaratıcılar, küçük ve orta ölçekli işletmelere 2,5G yüksek hızlı bağlantı ile yüksek bant genişliği vadeden yeni -5/8 bağlantı noktalı MG-105 ve MG-108 model yönetilmeyen switch’lerini tanıttı.

WiFi 6 router’lar, ağa bağlı depolama (NAS) cihazları ve 2,5G hızında çalışan dizüstü bilgisayarlar ile oyun bilgisayarları gibi yeni nesil ağ cihazlarının tümü, artık daha hızlı bir bağlantıya ihtiyaç duyuyor. Birçok kullanıcının isteği ise bu tür cihazların tam potansiyelini ortaya çıkararak kullanabilmek. Zyxel’in yeni Multi-Gigabit Switch modelleri, bu kullanıcılar için ezber bozan özellikler sunuyor.

Zengin ve hızlı bir medya içerik akışı

MG-105 ve MG-108; büyük dosyaları sunucuya, NAS’a veya diğer cihazlara aktarırken, evden çalışırken veya çok fazla veri tüketen oyunları oynarken daha fazla hıza ihtiyaç duyan profesyonel tüketiciler için kusursuz seçenekler sunuyor. Zyxel’in yeni Switch modelleri, daha güçlü bir bağlantıya geçiş yapmanın aslında son derece kolay olduğunun göstergesi. MG-105 ve MG-108’deki tüm bağlantı noktaları 2,5G Ethernet özelliği sunuyor ve kullanıcıların kolayca daha güçlü bir ağ elde etmeleri için Cat5e kablolarıyla uyumlu çalışıyor.

Cevap bırakın