Zyxel’den 6 yeni acces point

0

Nebula Ürün Ailesi’nin en yeni üyeleri WAC6100 ve WAC6500 serisi access point’ler sahip oldukları dual optimize anten ve smart anten teknolojisi ile Wi-Fi performansını en üst seviyeye çıkartıyor.

Ağ teknolojileri alanında lider firmalardan biri olan Zyxel, işletmelere daha fazla esneklik ve güçlü ağ altyapısı desteği sağlamak için Nebula Bulut Çözümleri ürün yelpazesini genişletti. Yeni özellikler ve altı yeni ürün ile seriyi büyüten Zyxel, odağında dijitalleşme olan büyük küçük her ölçekten işletmenin ağ performansını artırmayı hedefliyor.  

NebulaFlex’in en yeni üyeleri olan Access point’ler; WAC6100 ve WAC6100, kurumların veri iletişim altyapısını güçlendiriyor. Daha büyük bir kapasite ile üst düzey performans ve daha geniş kapsama alanını sunmak içinZyxel Nebula access point’ler Smart Antenna (Akılllı Anten) ve Dual-optimized anten gibi yenilikçi anten teknolojileri ile donatıldı.1.75Gbps’ye kadar veri aktarım hızları sunan yüksek performanslı WAC6100 serisi acces point’lerin ayarlanabilir antenleri,hem tavan hem de duvara kolayca monte edilebiliyor.

Zarafetiyle modern ofislerin şıklığına şıklık katıyor

Zyxel’in yenilikçi “Dual-optimized” anten tasarımı, geleneksel erişim noktalarından farklı olarak performanstan ödün vermeden tavana montaj veya duvar montaj senaryosu için ayarlanabilir sinyal yayılım ile ultra yüksek hızda internet erişim deneyimi yaşatıyor. 32 mm inceliğinde olan ürün, modern bir ofis, otel, sınıf veya kafeye mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Yük dengeleme ve akıllı istemci yönlendirmesi gibi gelişmiş Wi-Fi özellikleri ile cihaz, tüm kullanıcılar için sorunsuz, tutarlı ve kesintisiz bir kablosuz iletişim taahhüdünde bulunuyor.

Kalabalık Ortamlar için ideal çözüm

WAC6500 serisi acces point’ler diğer Nebula acces pointler de olduğu gibi yük dengeleme ve akıllı-istemci yönlendirme gibi gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Tüm Nebula access pointler, tek bir merkezden, herhangi bir teknik eğitim almadan, hızlıca, sezgisel yönetim arayüz ile bulut üzerinden kolayca yönetilebiliyor.

Bulut tabanlı iş çözümleri iş kesintisini önlüyor

Şirketlerin rekabette öne geçmesi için değişimin peşinden giderek dijitalleşmeye ayak uydurması gerektiğini belirten Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal bulut tabanlı çözümlerin işletmelere dinamiklik kattığını söylüyor. Kurumsal maliyetleri en aza indirmek, iş süreçlerini iyileştirmek, müşteri memnuniyeti ve iş verimliliği artırmak, gibi pek avantajı bulunan bulut tabanlı çözümlerinin, BT yöneticilerinin en büyük yardımcısı olduğuna dikkat çekiyor.

Müşteri odaklı bir yaklaşım ile ürünlerine en yeni teknolojileri entegre eden Zyxel, Nebula ürün ailesini sürekli güncelliyor. Yeni acces point’lerine “kablosuz sağlık monitörü” özelliği ekleyen Zyxel, bağlantı kalitesini sürekli analiz etmeye ve optimize olanak tanıyor. Ürünün bu yeteneği sayesinde ağa bağlı düşük performans gösteren acess point’ler’ler anında tespit ediliyor ve otomatik olarak bağlantı kalitesinin optimizasyonu yapılabiliyor. Böylece kurumlar maliyet ve iş gücünden tasarruf ediyor.

WAC6100 ve WAC6500 serisinde bulunan altı yeni iç ve dış mekan ( acces point) erişim noktasının eklenmesi ile bulut tabanlı yönetim imkanı sunan NebulaFlex Ürün Ailesi’nin desteklediği cihaz sayısı 34 cihaza ulaşmış oluyor. Nebula bulut çözümleri,esnek olarak sunduğu ücretsiz, yıllık ve sınırlı ömür boyu lisanslama modelleriyle, işletmelerin teknik uzmanlık ya da danışmanlık ücretleri gibi gizli maliyetlerin endişesini taşımadan bulut teknolojilerinin tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlıyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan Zyxel marka ürünleri incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın