Zyxel WiFi 6 destekli teknolojileri ile dijital göçebelerin yanında

0

Pandemi sonrası hızla yaygınlaşan uzaktan çalışma kültüründe dijital göçebeler tarafından sık tercih edilen kafe ve benzeri dış mekanlar önemli bir yer tutuyor.

Zyxel, WiFi 6 teknolojili access point’leri ile dijital göçebelerin ve onların çalışırken tercih ettiği bu küçük işletmelerin hayatına hız ve güvenlik getiriyor.

Evden çalışmayı tercih edenlerden, kafeler, restoranlar ve alışveriş merkezleri de dâhil olmak üzere halka açık alanlarda çalışmayı tercih edenlere kadar uzaktan çalışan tüm bireyler zaman içinde bu yeni çalışma alanlarının ötesinde bir dünyayı görmek istediler. Bu geçişin bir sonucu olarak, ‘işyeri’ tamamen yeni bir anlam kazandı.

Bu yeni eğilimi takip eden küçük ve orta ölçekli işletmeler için pandemi aslında büyüme konusunda birçok fırsatı da beraberinde getirdi. Örneğin beyaz yakalıların uzaktan çalışma ile ofis işleri için sıklıkla tercih ettiği kafelerden otellere birçok işletme bu süreci iyi yöneterek gelirlerini artırdılar. Ancak bu durum söz konusu işletmelerin gerekli yatırımları yaparak hem fiziksel hem de dijital olarak güvenli çalışma ortamları sağlamalarını gerekli kıldı.

Dijital göçebeleri dış mekanları çalışma alanı olarak kullanmaya teşvik etmek ve bu bağlamda geniş bir müşteri tabanını desteklemek için küçük işletmeler, güvenlik konusunda daha fazlasını sunan yeni teknolojilere yöneliyor. WiFi 6 bağlantı teknolojisi bu noktada bekleme süresinin düşmesi ve kullanıcı performansında sağladığı artış ile işletmelerin ve onları tercih eden dijital göçebelerin hayatını kolaylaştırıyor.

Zyxel Wifi 6 çözümleri (NWA50 AX, NWA90 AX, NWA110AX, NWA210AX, WAX610D ve WAX650S), çok sayıda insanın günlük olarak kablosuz ağlara bağlandığı her noktada önemli verimlilik ve performans avantajları sağlıyor. WiFi 6, küçük işletmelere kendi ağlarını güvenceye alma fırsatı sağlıyor. Zyxel olarak biz de uzun süredir yeni kablosuz bağlantı teknolojileri destekli çalışan cihazlarımızı müşterilerimize sunuyoruz. Bunların başında, akıllı anten teknolojisine sahip access point’lerimiz geliyor. Bu teknoloji, access point’e bağlanan herkesin, her an mümkün olan en iyi sinyal gücünü ve hızını almasını sağlıyor.” dedi.

Cevap bırakın