Zyxel VMG3312-T20A, evden çalışanlara yüksek verimlilik sağlıyor

Yüksek hızlı kablosuz bağlantı ve kesintisiz internet sağlıyor

0

Zyxel’in 802.11n teknolojisine sahip yeni modemi VMG3312-T20A sağladığı gelişmiş özelliklere evden çalışanlara ve küçük ofislere yüksek hızlı erişim olanağı tanıyor. Bu ay konuğumuz olan Zyxel’in yeni modemi, yüksek hızda veri transferi, istikrarlı ve güvenilir bir kablosuz bağlantı sunuyor.

Sadece evden çalışanlar ve küçük ofisler için değil aynı zamanda internet üzerinden film ve dizi izlemeyi seven, oyun oynayan ve müzik dinleyenler için de güzel bir seçenek oluşturuyor. VDSL2 desteğine sahip modem aynı zamanda 3G üzerinden yedekli bir şekilde çalıştırılabiliyor. Bu sayede sabit internette kesinti olsa dahi devreye giren 3G sayesinde kullanıcılar kesintinin farkına dahi varmıyor.

VMG3312-T20A,  bünyesinde bulunan 2 adet güçlü anteni ile dikkat çekiyor. Bu sayede yaşam alanlarında ölü noktaları ortadan kaldıran ve her noktada stabil bir WiFi ağı oluşturabilen cihaz, işletmelerin bilişim giderlerini minimize etmesine olanak tanıyor.

Modemin arka kısmında 4 adet Ethernet bağlantı noktası bulunuyor.10/100 Ethernet anahtar görevi de gören cihaz, LAN’a (Yerel Alan Ağı) bağlı kablosuz ve kablolu farklı cihazları birbiri ile entegre hale getirebiliyor.  Örneğin ağ üzerindeki tüm kullanıcılar, ortak depolama alanına veya aynı bağlantı noktasına bağlanmış bir yazıcıya erişim sağlayabiliyorlar. Modemin ön yüzünde bildirim LED’leri bulunuyor. Modemle ilgili bilgileri bu LED’ler üzerinden alabiliyorsunuz. Üzerinde ağ cihazlarını kolayca ağa bağlayabilmenizi sağlayan bir WPS tuşu ve Wi-Fi sinyalini kapatabilmek için bir tuş bulunuyor.

Zyxel VMG3312-T20A Kablosuz N VDSL2 Combo WAN Modem, bünyesinde bulundurduğu Vectoring teknolojisi desteği ile farklı VDSL hatları arasındaki paraziti ortadan kaldırıyor.

Uzaktan kolayca yapılandırılabiliyor ve yönetilebiliyor

TR-069 yönetim özelliklerine sahip olan Zyxel VMG3312-T20A, servis sağlayıcıların uç noktadaki cihazlarını uzaktan yönetmesine ve yapılandırmasına olanak tanıyor.  Bu benzersiz özellik sayesinde gerçek anlamda  “tak ve çalıştır” deneyimi sunabilen cihaz,  servis sağlayıcılara işletim ve bakım maliyetlerinde tasarruf sağlıyor.

Alternatif 3G bağlantısıyla İnternet kesintilerini ortadan kaldırıyor

Zyxel VMG3312-T20A, DSL bağlantının kesilmesi durumunda mobil geniş bant ağlarına yük devredebiliyor. Böylece cihaz üzerindeki USB arabirimi ile isteğe bağlı olarak 3G alternatif internet erişimi seçeneği, kolayca devreye alınabiliyor.

Ürünü satın almak için: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_zyxel-vmg3312-t20a-wireless-n-vdsl2-4-port-300-mbps-kablosuz-modem-siyah-1208677.html

Cevap bırakın