Zyxel okulların dijital karnesini yükseltecek

0

Geliştirdiği son teknoloji ürünlerle yeni nesilleri geleceğe hazırlamakta kararlı olan Zyxel, eğitim sektörüne odaklandığını açıkladı.

Zyxel, eğitim sektörüne odaklandığını açıkladı. Son olarak; yeni nesil iletişim çözümleri ile Balıkesir Bilnet Koleji öğrencilerinin öğrenme sürecini keyifli ve eğlenceli hale getiren Zyxel, 2020 yılında eğitim alanında projelerin ağırlıkta olacağını duyurdu. Gençlerin eğitim kalitesini artırmak için yeni teknolojiler geliştiren Zyxel, dünya genelinde öğrencilerin birer dünya vatandaşı olarak yetiştirilmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

“Eğitim sektörü, öncelikli sektörlerimiz arasında yer alıyor” diyen Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal “Birbirleriyle konuşabilen akıllı cihazlar ve yazılımlar sayesinde; eğitim süreci veriye dayalı ve kişiye özel uygulamalarla daha işlevsel bir yapıya kavuştu. Öğrenciler artık sınıfın ortalama hızında değil, kendi hızlarında öğrenebiliyorlar.Yeni jenerasyon akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarlarıyla büyüdü. Yeni nesil okullar da artık öğrencilere bu cihazları nasıl daha akıllıca kullanılabileceğini öğretiyor. Zyxel olarak ağ altyapısı desteği sunarak bu sürece dahil olmaktan, geliştirdiğimiz teknolojilerle öğrencilerin potansiyelini ortaya çıkarmaya ve hayallerini gerçekleştirmelerine imkan tanımaktan dolayı son derece mutluyuz “ şeklinde konuştu.

Eğitimde dijital dönüşüm

Erünsal, Balıkesir Bilnet Koleji iletişim altyapı projesine dair şu bilgileri verdi: “İnternet kullanıcılarının hızlı, kesintisiz ve güçlü bir internet bağlantısına olan ihtiyacı her geçen gün artıyor. Oda, koridor ve çalışan sayısı fazla olan otel, okul, yurt ve hastane gibi yaşam alanlarında yüksek performansta internet erişimi için ağ altyapısının oldukça güçlü olması gerekiyor. Bu ihtiyaçtan yola çıkan Balıkesir Bilnet Koleji, Zyxel’in sunduğu uçtan uca network çözümleriyle, kablolu-kablosuz ağ altyapısını güçlendirdi…”

Cevap bırakın