Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürZyxel Networks'ün güvenlik duvarlarına övgü

  Zyxel Networks’ün güvenlik duvarlarına övgü

  Gerçek kullanıcı deneyimlerine dayanan araştırma, uygun maliyetle kurumsal performans sunan Zyxel Networks ürünlerinin kullanıcı dostu, güvenilir ve işlevsel olduğunun altını çiziyor.

  Zyxel Networks’ün güvenlik duvarı çözümleri, Heise Group’un bir parçası olan ünlü bağımsız Alman araştırma ve analiz kuruluşu techconsult’ın güvenlik çözümlerini kapsayan en son Profesyonel Kullanıcı Derecelendirmeleri (PUR) anketinde Şampiyon statüsüne layık görüldü.

  Kullanıcı kuruluşlarından 3.500’den fazla güvenlik uzmanı techconsult’ın Profesyonel Kullanıcı Değerlendirmesine katıldı. Güvenlik Çözümleri 2024 anketine katılan katılımcılardan ürün ve hizmetleri çeşitli alanlarda, Çözüm/Teknoloji Mükemmelliği ve Şirket Mükemmelliği temelinde derecelendirmeleri istenmiştir. Zyxel Networks, en yüksek genel Çözüm/Teknoloji Mükemmelliği derecesini ve dördüncü en yüksek Şirket Mükemmelliği sıralamasını alarak ‘Şampiyon’ statüsünü elde eden sekiz satıcıdan biri oldu.

  Zyxel Networks’ün güvenlik duvarları kullanım kolaylığı ve güvenilirlik açısından iyi puan alırken, genel işlevsellik ve uyumluluk açısından da yüksek not aldı. Zyxel Networks’ün ürün portföyü en iyiler arasında yer alırken, kullanıcılar Zyxel Networks’ün danışmanlarının ve iş ortaklarının desteği ve teknik yeterliliği ile sürekli ürün iyileştirmesine de yüksek puan verdi.

  Zyxel Networks EMEA Pazarlama ve GTM Stratejisi Direktörü Kevin Drinkall şunları söyledi: “Techconsult anketi, güvenlik çözümlerinin etkinliği ve bir satıcı tarafından sağlanan hizmet hakkında gerçek kullanıcı deneyimlerine dayanan bağımsız bir bakış açısı sağladığı için son derece önemlidir. En son PUR Security Solutions 2024 anketi, hem ağlar için sağladığımız koruma hem de iş ortaklarımıza ve müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet seviyeleri açısından Zyxel Networks’ü ve güvenlik duvarı çözümlerini en iyiler arasında gösteriyor. Bu, Zyxel Networks’ün yenilikçi yaklaşımı ve uygun fiyatla kurumsal performans ve özellikler sunma becerisinin güçlü bir onayıdır. Sektördeki en iyi ve en etkili ürün yelpazelerinden birine sahip olduğumuza inanıyoruz ve bu sonuçlar da bunu destekliyor.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN