Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımZyxel Networks, KOBİ'ler için hızlı ve uygun fiyatlı WiFi 7 seçeneği sunuyor

  Zyxel Networks, KOBİ’ler için hızlı ve uygun fiyatlı WiFi 7 seçeneği sunuyor

  Yeni NWA130BE, modern iş yerlerinde WiFi bağlantısını güçlendirmek için benzersiz hız ve ultra düşük gecikme süresi sunuyor.

  Güvenli, yapay zeka destekli bulut ağ çözümleri lideri Zyxel Networks, yeni NWA130BE – BE11000 WiFi 7 Triple-Radio NebulaFlex Access Point’i (AP) piyasaya sürdü. WiFi 7 destekli cihazların 2024 yılında yaygınlaşmaya hazır olmasıyla birlikte NWA130BE, KOBİ’lerin benzersiz ağ hızı, kapasitesi ve mümkün olan en iyi WiFi deneyimlerinden yararlanmasını sağlıyor.

  NWA130BE, işletmeler için uygun bir fiyata kolay kurulum ve yönetim ile kurumsal sınıf WiFi 7 performansı sunuyor. KOBİ’lerin en yeni kablosuz standardının tüm avantajlarından ve yatırım korumasından faydalanmalarını ve ağ cihazlarını uzaktan yapılandırmak, izlemek ve kontrol etmek için Zyxel Networks’ün Nebula bulut yönetim platformundan yararlanmalarını sağlar.

  Zyxel Networks Ağ Çözümleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Kell Lin, “NWA130BE’nin piyasaya sürülmesiyle Zyxel Networks, iş ortamlarında birinci sınıf bağlantı için yeni bir standart belirliyor” dedi. “NWA130BE, en son teknolojiyi özenli tasarımla birleştirerek Nebula platformumuz aracılığıyla olağanüstü performans ve basitleştirilmiş yönetim sunuyor.”

  WiFi 7 yükseltmeleri için başvurulacak seçenek

  NWA130BE, 11Gbps’ye kadar hızları destekleyen ve WiFi 7 cihazlarına özel ekstra geniş 320MHz kanalları sayesinde WiFi 6’nın iki katı bant genişliği kapasitesi sağlayan üç bantlı BE11000 mimarisine sahiptir. Ayrıca, güçlü performans için Qualcomm Quad-Core CPU ve 4K QAM ve Multi-Link Operation (MLO) özellikleri ile en yüksek veri hızlarını %20’ye kadar artırır ve gecikmeyi azaltır.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN