Zyxel, CES 2018’de yeni ürünlerini tanıttı

0

Multy X ve Bulut Çözümü Nebula’nında aralarında bulunduğu birçok Zyxel ürünü, CES 2018 kapsamında görücüye çıktı.

Ağ teknolojileri alanında önde gelen markalardan biri olan Zyxel, teknoloji fuarı CES 2018’de en yeni ürün ve çözümlerini çeşitli demolar eşliğinde tanıttı.

Multy X hızlı ve güvenilir WiFi kapsama alanı sunmak için tasarlanmış, akıllı WiFi Mesh teknolojisini bünyesinde barındıran üç bantlı AC3000 Multy X ile evlerde internetin kapsama alanını artıran bir aygıt. Kullanıcılar, akıllı telefonları üzerinden Multy X uygulamasını kullanarak birkaç dakika içinde ağ kurabiliyor, firmware güncellemelerini cep telefonlarından yapabiliyor ve misafirler için geçici WiFi ağı oluşturabiliyorlar.

Zyxel’in bulut tabanlı ağ yönetimi çözümü Nebula da fuarda iş dünyası profesyonellerinin ilgi odağı oldu. Kurumların veri iletişim ağındaki tüm kablolu ve kablosuz cihazların tek bir noktadan yönetimini sağlayan Nebula ile işletmelerin, çalışanların verimliliğini ve iş esnekliğini büyük ölçüde artabileceğinin altı çizildi.

Zyxel Nebula tek noktadan yönetim anlayışı ile kablosuz erişim noktaları (AP), ağ anahtarları ve güvenlik ağ geçitlerini kapsayan komple hizmet sunuyor. Bu da tarayıcı tabanlı bir gösterge tablosu üzerinden trafik özeti, aygıt durumu-konumu ve ağ kullanımı gibi kontrollerin gerçekleştirilerek gerçek zamanlı ölçümler yapmaya olanak sağlıyor.

Cevap bırakın