Zyxel, 811 destekli Mesh Wi-Fi çözümlerini tanıttı

0

Las Vegas Kongre Merkezi’nde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı; CES’e katılan Zyxel, 811 destekli Mesh Wi-Fi çözümleri başta olmak üzere ağ teknolojileri alanındaki en yeni ürünlerini görücüye çıkarttı…

Ağ çözümleri alanında sektör liderlerinden biri olan Zyxel, Las Vegas’ta düzenlenen tüketici elektroniği fuarı CES’de yeni nesil geniş bant teknolojisi ürünlerini sergiledi. Her yıl 4500’ün üzerinde katılımcı firma ve 180 binin üzerinde ziyaretçinin ağırlandığı fuarda Zyxel’in odağında bu yıl, 802.11ax destekli yeni ürün ailesi bulunuyor.

Ax standardının sağladığı yüksek Wi-Fi hızlarını EasyMesh teknolojisi ile entegre eden Zyxel, ev ve küçük ofislerde kör noktaları ortadan kaldırarak yaşam alanlarının her noktasına yüksek hızda, kesintisiz Wi-Fi bağlantısı sunuyor. Akıllı Ev bağlantısına yeni bir boyut katacak ürünler ultra güvenlik avantajı da vaat ediyor.

Servis sağlayıcılara özel çözümler

Zyxel CES 2019’da çözüm ortağı servis sağlayıcılar için de yeni ürün ve hizmetleriniduyurdu. Fuarda tanıtılan yeni Giga-Next Genişbant Çözümleri Ürün Ailesi özelikle servis sağlayıcısı konumundaki firmalara hitap ediyor. CES sürecinde canlı demolarla tanıtılan ürün, kurumlara yeni gelir sağlayacak ek hizmetler avantajını da beraberinde da sunuyor.

Fuarda tanıtılan Zyxel’in, dış mekan router’ı (yönlendirici) olan LTE7480 LTE-A Pro, kablosuz ağ bağlantısı sunan servis sağlayıcılarını adresleyen bir diğer iddialı ürün.Operatörler, LTE7480 LTE-A Pro sayesinde mevcut LTE mobil ağları üzerinden geniş bant sağlayarak, abone gelirlerini ek hizmetler sunmak suretiyle hızla artırabiliyor. Zyxel LTE7480 Pro router’lar, hem köprü hem de yönlendirici işlevleri görüyor.Ürün, daha güçlü sinyal performansı için gelişmiş anten teknolojisi ve zorlu dış ortamlar için tasarlanmış güçlü bir gövdeye sahip bulunuyor.

Cevap bırakın