Zoom, iPad Pro güncellemesini yayınladı

0

Zoom, iPad Pro için kapsamlı bir güncelleme yayınladı. İşte detaylar…

Pandemi ile birlikte ciddi ivme yakalayan ve video görüşmeleri dendiğinde akla ilk gelen platform haline dönüşen Zoom, geliştiriciler için yeni kaynaklar sunan, bulutta kaydedilen toplantılardan öne çıkan anları kaydeden ve iş akışını iyileştirmek için genişletilmiş yeni Zoom Phone entegrasyonları içeren yeni güncellemesini yayınladı. Bunun yanı sıra, yeni iPad Pro modelleri için güncellenen Zoom uygulaması indirilmeye sunuldu. Kullanıcıların içerikleri kimin görebildiği, kaydedebildiği ve paylaşabildiği yönünde bilgilendiren uygulama içi gizlilik bildirimleri ise detaylı şekilde genişletildi.

Zoom’un Yeni Premier Geliştirici Desteği planları, kullanıcıların  Zoom geliştirme uzmanlarından ve eğitimli teknik personelden geliştiriciye özel destek kaynakları satın almalarına olanak tanıyor. Ücretli Pro, Business, Education, Enterprise, Healthcare, ISV veya Video SDK hesaplarına sahip müşteriler, belirtilen kapsam alanlarında ihtiyaç duydukları öncelikli destek düzeyini seçmek için Bronze, Silver ve Gold planları arasından seçim yapabiliyor.

Geliştirici Destek sitesi açıldı

Yeni açılan Geliştirici Destek sitesi birçok yardım makalesini, Zoom Geliştirici Platformu kaynaklarını, Premier Geliştirici Desteği vakalarının yönetimi ve dahası hakkında bilgileri içeriyor. Bu site, Zoom üzerinde çalışan geliştiricilerin tüm sorularına yanıt veren nihai bilgi kaynağı olarak kurgulandı.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın