Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilApple’a şok! En iyi ekrana sahip akıllı telefonlar belli oldu

  Apple’a şok! En iyi ekrana sahip akıllı telefonlar belli oldu

  Akıllı telefon pazarındaki hareketlilik tüm hızıyla devam ediyor. Gün geçtikçe yeni bir modelin satışa çıktığı sektördeki seçeneklerin fazlalığı yeni bir ürün almak isteyen insanların kafasını bir hayli karıştırıyor. Bu noktada cihazları belirli standartlar altında test ederek kıyaslayan DxOMark gibi platformlar büyük öneme sahip. İşte DxOMark verilerine göre en iyi ekrana sahip akıllı telefonlar!

  En iyi ekrana sahip akıllı telefonlar – Aralık 2023

  DxOMark verilere göre aralık ayı itibariyle en iyi ekrana sahip telefon Google Pixel 8 Pro oldu. Cihaz, okunabilirlik, renk ve akıcılık gibi birçok konuda ortalama 154 puan almayı başardı. Listenin ikinci sırasındaysa yine aynı aileden Google Pixel 8 modeli karşımıza çıkıyor. Bu modelin de ortalama puanı 154.

  Üçüncü sırada geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 5 modeli bulunuyor. Ortalama 152 puan almayı başaran katlanabilir telefondan sonra yine 151 puanla rakip model Google Pixel Fold geliyor. https://waterfordbanquet.com Honor Magic 5 Pro 151 ile beşinci ve iPhone 15 Pro Max ise 149 ile altıncı sıradan kendine yer buldu.

  Tüm listeyi görmek için 2. sayfaya geçiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN