ZHIYUN SMOOTH-Q3 Gimbal duyuruldu

0

Tik Tok, vlog, sosyal kanallar veya sadece eğlence, gündüz veya gece çekimlerinde kullanım için geliştirilen SMOOTH-Q3, tasarımıyla dikkat çekiyor…

Gimbal kullanımı, özellikle dijital dünyayla haşır neşirseniz olmazsa olmazlarınız arasında yer alabilir. Son dönemde üreticilerin kayıtsız kalmadıkları bu segmente dair yeni bir gelişme söz konusu. Kameralar ve akıllı telefonlar için dünyanın en popüler gimbal markalarından biri olan ZHIYUN, kısa süre önce SMOOTH-Q3 akıllı telefon gimbalini piyasaya sürdü.

Üç eksenli SMOOTH-Q3 gimbal, benzersiz, kompakt ve hafif tasarımıyla geliştirilmiş bir SMOOTH Q serisi ürün. Gelişmiş aydınlatma özellikleri ve akıllı şablonlar dahil olmak üzere yeni işlevsellik, daha yaratıcı çekim olanakları sağlarken, daha iyi bir düğme düzeni ve tasarımı, tümü oldukça rekabetçi bir fiyata kullanıcı deneyimini basitleştiriyor.

Eksiksiz bir alternatif…

Tik Tok, vlog, sosyal kanallar veya sadece eğlence, gündüz veya gece çekimlerinde kullanım için geliştirilen SMOOTH-Q3, 180° ön/arka aydınlatma için üç seviye parlaklık ayarı ve dokunmatik düğme kontrolü ile 4.300k sıcak tonlu entegre dolgu ışığına sahip.

Ek olarak özel ZY Cami uygulamasıyla, SMOOTH-Q3 kullanıcıları artık SMART şablonları ve gelişmiş bir düzenleyici gibi yeni özelliklerle hikayeleri her zamankinden daha fazla şekilde yakalayabilir ve oluşturabilir.

Cevap bırakın