ZenFone 3 Max özellikleri ile iddialı

0

1489132391_max_kv_goldASUS; fotoğraf için tasarlanan ZenFone serisinin güçlü batarya özelliğiyle öne çıkan yeni ürünü ZenFone 3 Max’i kullanıcıların beğenisine sunuyor. ZenFone 3 serisinin yeni üyesi, 4100 mAh bataryası ile gündelik kullanımlarda tüketicinin hayatını kolaylaştırıyor.

ASUS ZenFone 3 ailesinin yeni üyesi ZenFone 3 Max, ortaya koyduğu güçlü batarya özelliği ile mobil dünyanın dikkatlerini üzerine çekiyor. Bir önceki modelinden tasarım olarak da farklılaşan yeni ZenFone 3 Max; uzun sürelere varan kullanım süresi ve 4100 mAH’lik batarya kapasitesi ile kullanıcılara uzun saatler boyunca kesintiye uğramayan bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor.

160 g ağırlık ve 8.55 mm’lik inceliğe sahip 5.2 inçlik Zenfone 3 Max, günlük kullanımlarında sık sık telefon batarya sorunu yaşayan kullanıcıların imdadına yetişiyor. Daha fazla konuşmak, oyun oynamak, fotoğraf çekmek ve video izlemek için ZenFone 3 Max’i tercih eden kullanıcılar gündelik mobil ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılayabiliyor.

ZenFone 3 Max, kullanıcılara güçlü bataryasıyla 30 gün bekleme süresi, 20 saat konuşma, 18 saat wi-fi web gezinme ve 87 saat müzik dinleme ayrıcalığı sunarken; ters şarj özelliği ile taşınabilir güç kaynağı haline de getirilebiliyor ve diğer mobil cihazları şarj etmek için kullanılabiliyor.

Kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda, “performans, normal, güç tasarrufu, süper tasarruf, kişiselleştirilmiş” kategorilerinde beş farklı güç modu sunan ZenFone 3 Max, 3 GB RAM ve 32 GB bellek özellikleriyle destekleniyor. 13 MP PixelMaster arka kamera ve 5 MP PixelMaster ön kamerası olan ZenFone 3 Max, süper çözünürlük modu ile 52 megapiksel fotoğraf oluşturabilme özelliğine sahip.

Cevap bırakın