Zayıf gösteren mobil uygulamalar 

0

Günümüzde pek pek çok kişi dış görünüşünden tam anlamıyla memnun değil. Bu yüzden çoğu insan kilo vermesi gerektiğini düşünüyor ve şok diyetlere başvuruyor. Neyse ki, birkaç dokunuşta daha zayıf görünmenizi sağlayacak ve sizi güzelleştirecek birçok basit ve ücretsiz uygulama var. İşte sosyal medyada daha zayıf görünmenizi sağlayacak mobil uygulamalar!..

Zayıf görünmenizi sağlayan harika uygulamalar

Perfect Me:Daha ince bir vücut ister misiniz? Bu uygulama ile vücudunuzu istediğiniz gibi yeniden şekillendirmek mümkün. Vücudunuzu ideal, ince bel, uzun bacaklar, kaslı bir şekilde yeniden şekillendirin, yüzünüzü inceltin ve güzelleştirin.

Perfect Me uygulamasının ana özellikleri:

  • Bacakları uzatma,
  • Yüz güzelleştirme,
  • Bel inceltme,
  • Dış görünümünüzü yeniden şekillendirme,
  • Dövmeler ekleme,
  • Fotoğrafınızı çıkartmalarla süsleme( şapka, taç ve gözlük ekleme)
  • Fotoğrafın arka planını değiştirme,
  • Filtreleri uygulama,
  • İstenmeyen nesneleri bulanıklaştırma,
  • Birden fazla fotoğrafı kullanabilme.


Retouch Me:
Uygulama otomatik algoritmalara kullanmadan vücut ölçülerinizi değiştirme imkanı sunuyor. Uygulama yönetiminde yer alan gerçek stilistler ve tasarımcılar her görüntüyle birebir  çalışıyor ve gönderdiğiniz fotoğraflarda istediğiniz değişiklikleri yapabiliyorlar. Örneğin bacaklarızı daha uzun ve belinizi daha ince yapabilirler. İstediğiniz değişimleri yaptırmak uygulama içi satın almalarla ücretli olabilir.

RetouchMe uygulamasının kullanımı oldukça kolay. Ana ekranda  en sık ihtiyaç duyulan menüler yer alıyor. Uygulama şu şekilde çalışıyor: Fotoğrafınızı program yardımıyla tasarım stüdyosuna gönderiyorsunuz ve yaklaşık 7 dakika sonra işlenmiş halini size gönderiyorlar.

RetouchMe, vücudunuzun tasarımcı manipülasyonuna ihtiyaç duyan kısımlarına işaret ediyor ve siz de gerekli yerleri düzenlemek için uygun simgelerin üzerine dokunuyorsunuz. Uygulama ekibi bu konuda oldukça profesyonel çalışıyor. Dolayısı ile kimse fotoğrafınızda değişiklik yaptığınızı anlayamayacak. Uygulama size kapak kızı olma garantisi vermiyor ama kapak kızları kadar güzel fotoğraflara sahip olma imkanı sağlıyor.

 
Body Tune:
Body Tune, herhangi bir fotoğraf düzenleme programını profesyonel olarak kullanmadan daha iyi görüntüler elde etmenizi sağlayan bir fotoğraf editörü. Yüz ve vücut şeklinizi daha iyi bir hale getirmek için kullanabilirsiniz. Sadece birkaç hareketle daha zayıf görünebilirsiniz.

olmadan mükemmel bir figür elde ettiğiniz fotoğraf editörü olan yüz ve şekli ayarlamak için eşsiz bir hizmettir. Sadece birkaç eylem – en seksi fitness modeli siz olacaksınız.Yükseklik düzeltme araçları boyunuzu arttırmanıza yardımcı olur. Siluet çizim araçları, görsel olarak kilo vermenize ve daha zayıf görünmenize yardımcı olur.

BodyTune size hangi imkanları sunuyor?

Daha ince bir bel

Kaslı bir vücut

Göğüs büyütme

Daha ince kollar

Uzun bacaklar

Selülit içermeyen pürüzsüz ve elastik cilt.

Body Tune editörü vücudunuzu değiştirmenize ve mükemmel bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.


Make me thin fat body editor: Yüz ve vücut şeklini düzenlemek isteyenler için geliştirilmiş bir uygulama.
Benzer uygulamalar gibi, bu program da Photoshop’u en basitleştirilmiş halini kullanıma sunuyor. Uygulama sayesinde cilt kusurlarınızı kolaylıkla giderebilir, daha zayıf bir görüntü elde edebilirsiniz. Prrogram Instagram, Facebook, Twitter veya başka bir sosyal ağ için fotoğraflarını hızlıca düzenlemenize yardımcı oluyor. Kullanımı son derece kolay ve işlem yapma süresi oldukça iyi.


Body Shape Editor:
Fotoğrafınızı iyileştirmek ve daha güzel bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Editörün basit ama işlevsel araçları sayesinde, ideal vücut ölçülerine kavuşabilirsiniz. Göğüsleri büyütmek, bel inceltmek, boyu arttırmak ve yüz inceltmek son derece kolay. Sadece parmağınızı okların üzerinde doğru yöne kaydırın; böylece görüntünüzün nasıl değiştiğini göreceksiniz.

Çeşitli filtreler, çıkartmalar, metinler ve diğer seçenekler fotoğrafınızı iyileştirmenize yardımcı oluyor. Örneğin, omzunuza harika bir dövme yapabilir veya saçınızı farklı bir renge boyayabilirsiniz.Fotoğraf kolajı seçeneği, birkaç dakika içinde yüzlerce mizanpajla fotoğraf kolajı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Gerçek hayatta değil, yalnızca fotoğrafta değişiklik yapılabilmesi ise son derece üzücü! Ancak bu tarz uygulamalarla elde ettiğiniz görüntüler yeni bir stil oluşturmanız konusunda yardımcı olabilir.

Body Shape Editor uygulamasının avantajları:

Fonksiyonel araçlar ve filtreler,

Vücut şekli değişikliği,

Şık çıkartmalar ve dövmeler,

Fotoğraf kolajları oluşturma,

Rahat arayüz,

Kullanım kolaylığı

Cevap bırakın