YouTube Music Türkiye’de

0

YouTube, video izlemek için geliştirilmiş olduğu için kullanıcılar, çeşitli müzik uygulamalarıyla YouTube arasında gidip geliyordu. YouTube Music ile bu soruna çözüm geldi.

YouTube Music, müzik dinlemek için YouTube’un sihri üzerinde geliştirilen, müzik dünyasının tümünün kolayca keşfedilmesini hiç olmadığı kadar kişiselleştirilebilmesini sağlayanyeni bir müzik yayın akışı servisi olarak tanımlanıyor. YouTube, video izlemek için geliştirilmiş olduğu için kullanıcılar, çeşitli müzik uygulamalarıyla YouTube arasında gidip geliyordu. YouTube Music ile bu soruna çözüm geldi.

Müzik severler yeni YouTube Music’in reklam destekli sürümünü ücretsiz olarak deneyimleyebiliyor, bir yandan da ayda 13,99 TL’ye abonelikle arka planda dinleme, indirme ve reklamsız kullanım imkanı sağlayan YouTube Music Premium tercih edilebiliyor. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıran müzik severlere üç ay süreyle ücretsiz olarak sunulacağı kaydedildi.

YouTube Music Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Hepsi burada: Orijinal albümler, single’lar, remikslerle birlikte canlı performanslar ve cover’lar gibi yalnızca YouTube’da bulabileceğiniz içerikler var.
  • Binlerce çalma listesi: Ne yaptığınız veya nasıl hissettiğinize göre, binlerce seçenek arasından size en uygun olan çalma listesini seçebiliyorsunuz.
  • Hit videolar: Türkiye’den ve dünyadan hit videolar Hotlist sayfanızda yer alıyor.
  • Size özel öneriler: Ana Sayfanız, daha önce dinlediğiniz müzikler veya bulunduğunuz yere göre size yeni önerilerde bulunuyor.
  • Akıllı arama: Adını hatırlayamadığınız şarkıları YouTube Music’te bulabilirsiniz.

Cevap bırakın