Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınYoksa siz hâlâ annenize hediye almadınız mı?

  Yoksa siz hâlâ annenize hediye almadınız mı?

  Dünyadaki en kutsal varlık annelerimiz, öyle değil mi? Peki, böyle anlamlı bir günde annenizi mutlu edecek hediyeyi hala almadınız mı? Eğer ne alacağınıza karar veremiyorsanız, doğru yerdesiniz. Fotoğraf makinesinden ütüye, mutfak aletlerinden teknolojik cihazlara kadar pek çok seçenek arasından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz…

  iStock_000019707408_XXXLarge

  Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü tüm dünyada Anneler Günü olarak kutlanıyor. Şöyle de ilginç bir hikayesi var; Anne Jarvis isminde Amerikalı bir kadın, babasını kaybettikten sonra annesiyle birlikte yaşamaya başlıyor. 3 yıl gibi kısa bir süre sonra annesini de kaybeden Anne Jarvis bu duruma çok üzülüyor ve yılın bir gününün Anneler Günü olarak kutlanmasını öneriyor. Bu öneri kabul edilerek, 1900’lü yılların başından beridir de her Mayıs’ın ikinci haftası Anneler Günü olarak kutlanıyor. Bu anlamlı günde annenizi mutlu etmek için ona en güzel hediyeyi vermek ister misiniz?

  Hayatınızın en güzel fotoğrafı…
  Annenize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri fotoğraf makinesi olabilir. Sizinle birlikte çekeceği güzel fotoğrafları evinizin en güzel köşesinde saklamak emin olun ki hoşuna gidecektir. Ayrıca ona vereceğiniz bu anlamlı hediye ile annenizin fotoğrafçılık alanında kendisini geliştirmesini, bulunduğu ortamları fotoğraflayarak farklı deneyimler elde etmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte video çekme özelliği olan kameraları da tercih edebilirsiniz. Anneniz çekeceği kısa videolar ile hayatı boyunca saklayabileceği bir arşive sizin sayenizde sahip olabilir.
  Birbirinden farklı fotoğraf makinesi ve kamera seçenekleri için buraya tıklayabilirsiniz.

  En bakımlı benim annem olsun!
  Bir kadın her zaman bakımlı olmaya özen gösterir. Kilosuna dikkat eder, saçlarını yaptırır, üzerinde en güzel duracak kıyafetleri seçer. Eğer siz de annenizin en güzel olmasını isterseniz ona kişisel bakıma yönelik bir ürün almayı tercih edebilirsiniz. Bu bir epilatör olabilir, saç düzleştirici ya da şekillendirici olabilir. Böylece annenizi arkadaşlarıyla yapacağı son dakika programlarında kuaför aramaktan kurtarabilirsiniz.
  Farklı seçenekler için buraya tıklayabilirsiniz.

  Yuvayı dişi kuş yaptı, yenilemesi size kaldı
  Bu anlamlı günde annenize evde kullanabileceği bir alet de hediye edebilirsiniz. Çok uzun zamandır yenilemediği ev aletleri için de bu sizin için bir bahane olabilir. Örneğin, elektrik süpürgesi çok eskiyse ve evi süpürmek için üstün bir çaba sarf ediyorsa, ona yeni teknolojilerle donatılmış bir süpürge alarak bu zahmetten kurtarabilirsiniz. Ya da bir dikiş makinesi hediye ederek, annenizin yaratıcılığını ortaya koyabilir, aynı zamanda size de güzel giysiler dikmesini sağlayarak kendinize de buradan bir pay çıkarmanız mümkün. Bunların haricinde tercih edeceğiniz hediye seçeneklerinden biri de, yine en yeni teknolojiye sahip bir ütü olabilir. Belki de annenizin buhar bile çıkarmayan eski ütüsünü yenisiyle değiştirme zamanı gelmiştir.
  Eğer annenize ev işlerinde yardımcı olacak bir hediye almaya karar verdiyseniz buraya tıklayabilirsiniz.

  Anne eli değmiş gibi…
  Annelerimizin en çok vaktini geçirdiği yer hiç şüphesiz ki mutfak. Ona alacağınız her türlü mutfak aleti onu kesinlikle çok mutlu edecektir. Annenizin birbirinden lezzetli, poğaça, kek ya da börek yapmasını istiyorsanız ona mini bir fırın alabilirsiniz. Ya da bir blender seti hediye ederek, vitamini bol meyvelerden karışık bir meyve suyu hazırlamasını sağlayarak onu hastalığın etrafımızda dolaştığı bugünlerde mikroplardan doğal yollu koruyabilirsiniz. Bunların haricinde çay ya da kahve makinesi, tost makinesi, elektrikli ızgara gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz.
  Annenizi mutfağında sevindirmek isterseniz, birbirinden farklı ev aletlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Teknolojik anneler…
  Günümüzde annelerimiz teknolojiye oldukça meraklılar. Arkadaşımızın annesi Facebook’a giriyorsa, o da girmek istiyor, bilgisayarda oynanan vakit geçirmeye yönelik oyunlardan geri kalmak asla istemiyor. Siz de anneniz teknolojiye hakim olsun istiyorsanız ona teknolojik bir hediye alabilirsiniz. Sosyal medyadan geri kalmaması için her an elinin altında olan internet erişimli bir cep telefonu, tüplü televizyonun modası geçtiğine ikna ettiyseniz LED ekranlı bir televizyon, bol bol oyun oynaması ve web siteleri arasında gezinmesi için bir bilgisayar, ona vereceğiniz hediyeler arasında olabilir.
  Seçenekler için buraya tıklayabilirsiniz.

  Şimdiden tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun!

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN