Yılın en önemli indirim günlerinden Black Friday 27 Kasım’da!

0

İndirimlerin tavan yapacağı Black Friday gününe sayılı zaman… 2020 yılının sürprizlerle dolu Black Friday günü 27 Kasım’da!

Black Friday ya da Türkiye’deki kullanımları ile Kara Cuma, Şahane Cuma veya Muhteşem Cuma, 1932’den günümüze gelen süregelen ve ABD’de Şükran Günü (Thanksgiving Day) olarak bilinen bayramdan sonraki ilk Cuma gününe verilen ad. ABD’nin dünyaya armağan ettiği bir alışveriş günü de denebilir.

Black Friday’in özelliği her yıl ‘heyecanla beklenmesi.’ Zira bu günde yıl içerisinde görülebilecek en büyük indirimlere tanıklık edilebilir. Mağazaların erken saatlerde açılıp geç saatlere kadar hizmet vermesi ve online alışverişte rekorların kırılması da bu özel günün rutin sonuçları arasında yer alır. Black Friday için ‘alışveriş bayramı’ demek yanlış olmaz.
Şimdi de Black Friday ne zaman sorusunun yanıtına detaylı olarak bakalım…

2020 için Black Friday hangi gün? Yanıtı 27 Kasım 2020 Cuma. Bu tarihi not alın. Diğer taraftan Black Friday’in etkisi Kasım ayı boyunca hissedilir. Özellikle 27 Kasım’a yaklaşırken, ağırlıklı olarak da öncesindeki haftadan itibaren çılgın indirim fırsatları söz konusu olabilir.

27 Kasım tarihi ve öncesindeki günler, tüketici elektroniği başta olmak üzere sektörde yoğun bir hareketliliğe sahne olacak. Alışverişler yapılacak, hem de yılın geri kalanına kıyasla bütçe dostu avantajlar eşliğinde.

27 Kasım 2020, yıl içerisinde birçok kategoride indirimlerin en üst noktalara ulaşacağı günlerden biri olacak. Bu nedenle tüm gözlerin çevrildiği 27 Kasım 2020’ye dikkat!

Cevap bırakın