Yılbaşının “Hediye Merkezi” MediaMarkt olacak!

0

Tüketicilerine yıl içinde çeşitli fırsatlar sunan MediaMarkt, yeni yılı hediye dağıtarak karşılayacak. MediaMarkt; mağazalarından ya da mediamarkt.com.tr’den yapılan hediye alışverişleri, Mediamarkt’ın hızlı ve güvenilir hizmetiyle Türkiye’nin her noktasına gönderilebilecek.

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicilerine cazip fırsat ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Çeşitli indirim ve taksit fırsatları yanı sıra, herkese göre hediye alternatiflerini sunan MediaMarkt; mağazalarından ya da mediamarkt.com.tr’den yapılan yılbaşı hediyelerini, tüketicilerin talebi doğrultusunda, Türkiye genelindeki her noktaya ulaştırabilecek.

12 Aya Varan Taksitlerle Telefon Alma Fırsatı MediaMarkt’ta

Yeni yıl öncesinde cep telefonlarının en çok tercih edilen hediyelerden olması bekleniyor. Dünyada ve Türkiye’de, yeni nesil elektronik ürünleri en cazip koşullarda kullanıcılarla buluşturan MediaMarkt, taksitli telefon kampanyası sayesinde herkesin dilediği telefonu satın almasına yardımcı olacak. MediaMarkt güvencesiyle 12 ay taksitli olarak telefon almak ticari kredi kartlarıyla mümkün. Kullanıcılar, 7 farklı bankanın; 4 ay, 4+4 ay ve 12 aya varan taksitlendirme olanaklarından yararlanabilecekler. Tüketiciler, hediye olarak satın aldıkları telefonları, Türkiye’de istedikleri her noktaya yılbaşı hediyesi olarak gönderebilecek.

İster sen gel, ister MediaMarkt sana gelsin

Yeni yıla girerken sevdiklerine yılbaşı sürprizlerini “Hediye Merkezi” MediaMarkt’tan satın almak isteyenler, zaman ve mekan sınırı tanımadan sevdikleri için alışveriş yapabilecekler. Yılbaşını sevdiklerinden ayrı geçirecekler veya uzaktaki bir yakınına hediye göndermek isteyenlerin sürprizlerini, Türkiye’nin her köşesine Mediamarkt teslim ediyor. “Randevulu Teslimat” seçeneğiyle de müşterilerine alternatifler sunan MediaMarkt, bu özelliğiyle de belirli illerde mediamarkt.com.tr’den satın alınan ürünlerin teslim tarihini ve zamanını tüketicinin tercihine bırakıyor. Tüketiciler ayrıca mediamarkt.com.tr’den satın aldıkları ürünleri Mediamarkt mağazalarında da alışveriş sırası beklemeden teslim alabiliyor.

Cevap bırakın