Yılbaşında ona ne alacaksınız?

Yılbaşında ona ne alacaksınız?

0

2018’in bitmesine sayılı günler kaldı. Yeni yıl için programlar da yapılmıştır herhalde. Kime ne hediye alacağınıza karar da vermişsinizdir. Tabii, en zoru hayatınızdaki kadına alacağınız hediye… En beğeneceği hediyeyi almak istediğiniz için bir türlü karar verememiş olabilirsiniz. Bir size birkaç teknolojik aksesuar önermek istiyoruz. Şimdi kararı siz verin. Yılbaşında ona ne alacaksınız?

yılbaşında ona ne hediye alacaksınız?

Yılbaşında ona ne alacaksınız?

Yeni yılın her zaman yeni umutlarla, yeni mutluluklarla gelmesi beklenir. Dilekler dilenir, hedefler belirlenir ve geri sayıma başlarız. Yeni yılın en keyifli yanlarından biri de sevdiklerimize alacağımız hediyeler. Fakat en zoru da hayatınızdaki kadına alacağınız hediye. Onu o kadar önemsiyorsunuz ki, onun için en beğeneceği, en mutlu olacağı hediyeyi seçmek istiyorsunuz. İşin içinden çıkamıyorsanız, biz size yardımcı olalım. Kadınlar her zaman şık görünümlü hediyelerden hoşlanırlar. Günümüzde teknolojiye merakı olmayan kimsenin kalmadığını da hesaba katarsanız ona teknolojik bir hediye alabilirsiniz. Belki de kulaklık, kablosuz hoparlör ya da akıllı bir saat gibi teknolojik bir aksesuar güzel bir seçim olabilir. Şimdi kararı size bırakıyoruz. Yılbaşında ona ne alacaksınız?

Müzik dinlemeye meraklıysa…

Hayatınızdaki kadın müzik dinlemeye meraklıysa ona kulak üstü modelinde bir kulaklık hediye edebilirsiniz. Urbanears’ın Plattan modelini size önerebiliriz. Urbanears Plattan 2 mikrofonlu kulak üstü kulaklık, yüksek kaliteli ses çıkışı ve rahat yapısı ile kulaklık tercihleri arasında ön plana çıkıyor. Kulaklık, kulağa tam oturan ve tam yalıtım sağlayan tasarımı ile eşsiz bir müzik deneyimine imkan veriyor. Mikrofonu sayesinde hem sesli, hem de görüntülü konuşmalar yapmanın mümkün olduğu gibi, film ve dizi tutkunları da en ideal seslere ulaşmak için Urbanears kulaklık modellerini tercih edebiliyor. Urbanears Plattan 2, katlanabilir yapısı ile çantada taşımaya müsait bir kulaklık olarak öne çıkıyor. Çıkarılabilir 3.5 mm kablosu üzerinde bulunan dahili mikrofon ve kontrol tuşu daha pratik bir kullanım sunarken, bu özellik sayesinde gelen telefon çağrılarına yanıt vermek ya da müziğin akışını kontrol etmek mümkün oluyor. Bu kulaklık onun için iyi bir tercih olabilir.

URBANEARS PLATTAN 2 ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Müziği birlikte dinleyin

Kulaklık modelinden sonra size kablosuz hoparlör de önerebiliriz. Hayatınızın aşkı bulunduğu ortamda dinlediği müziği sizinle de paylaşmak isteyebilir. Bunun için kablosuz hoparlör iyi bir tercih olacaktır. JBL’in Go modelini size önerebiliriz. Farklı renkleriyle de dikkat çeken bu ürün, bluetooth özelliğiyle cep telefonu ya da diğer cihazlara bağlanarak kablosuz olarak müzik yayını yapmaya olanak sağlıyor. Bluetooth cihaz ile bir kez bağlantı yapıldığında artık otomatik olarak cihazlar birbirini tanıyor ve hemen kullanıma hazır hale geliyor. Bu sayede eşiniz dilediği yerde JBL Go ile hızlı bağlantı yaparak rahatlıkla müziğini dinleyebilir. Üzerinde mikrofon sayesinde telefonuna çağrı geldiğinde bu cihaz üzerinden de yanıtlayabilir.

JBL Go Kablosuz Hoparlör ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Şıklığı göz kamaştırsın

Yılbaşına ona ne alacaksınız? Son olarak da bir akıllı saat almanızı önerebiliriz. Samsung’un Galaxy Watch modelindeki akıllı saati her şeyden önce şıklığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yuvarlak bir kadran, kadran çevresindeki gölgelemeler ve tıklama sesi gerçek bir saat hissi veriyor. Kayış seçiminde de akıllı saati kişiselleştirebilirsiniz. Eşiniz, dışarı çıkmadan önce kıyafetine uygun olan bir kayışı seçebilir. Sunulan hafif silikon modelleri kullanabilir veya kendi kayışını takabilir. Uyku kalitenizi takip eden akıllı saat ayrıca, stres seviyesini takip ediyor ve yönlendirmeli nefes egzersizleriyle stresin azaltılmasına yardımcı oluyor.

SAMSUNG Galaxy Watch ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın