Yılbaşı Günü Yanınızda Bulunması Gereken Aksesuarlar

0

Yılbaşı günü sevdiklerinizle birlikte yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşadığınız özel bir zaman. Bu zamanı daha anlamlı hale getirmek için birkaç ürün ve aksesuar önereceğiz.

yılbaşı
Henüz yılbaşı ağacı almadıysanız geç kalmış sayılmazsınız

Yılbaşı Ağacı ve LED Lamba Süsü

Yılbaşının olmazsa olmazı renkli lambalar bulunduğunuz mekana son derece estetik ve dekoratif dokunuş yapmanızı sağlayacak. Bu LED lambalardan birkaç tane alarak kütüphane ya da sehpa gibi mobilyalarınızı renklendirebilirsiniz. Eğer bir yılbaşı ağacı ile kombinlemek isterseniz de ağacı 49.99 liraya bu adresten satın alabilirsiniz. Sarı rengi de bulunan LED lambalar ise 19.99 lira fiyat etiketine sahip ürün bu adreste sizi bekliyor.

Fujifilm Fuji Mini 9 Mini Box

Selfie çekmek güzel ancak çektiğimiz çoğu fotoğrafa dönüp bakmıyoruz bile. Fuji’nin bu ürünüyle nostaljik tatta şipşak fotoğraf çekmeniz mümkün. Ürünün boyutları oldukça küçük ve ayrıca kutunun içinden 10 adet film çıkıyor. Birkaç poz ile o günü unutulmaz kılabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri de bulunan ürünü 599 liraya satın almak için bu adresi ziyaret edin.

JBL Kablosuz Hoparlör

Kablolu veya kablosuz olarak mobil cihazlara bağlanabilen bu hoparlör sayesinde hiç beklemediğiniz anda salonun DJ’yi haline gelebilirsiniz. O yüzden önceden arkadaş grubunuza ve ruh halinize uygun bir şarkı listesi hazırlamanız işinize yarayacaktır. 149 liraya farklı renk seçenekleriyle satılan ürünü bu adreste daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Trust Urban Primo

Bu özel günde şarjınız hiç bitmesin. 12.500 mAh kapasiteye sahip bu güçlü şarj aleti iPad veya Android tablet de şarj edebiliyor. Hatta ürün aynı anda iki telefonu da şarj edebilme özelliğine sahip. 149 liradan 99 liraya düşen ürünü satın almak için bu adresi ziyaret etmeyi unutmayın.

fakir
Islak ve kuru zeminde kolayca mucizeler yaratın

Fakir AS1072

Özellikle ev partilerinde ister istemez ufak tefek kirlenmeler olacaktır. Olaya anında müdahale etmezseniz ertesi günün temizliği başınızı ağrıtabilir. Bu nedenle ıslak ve kuru zeminde temizlik yapabilen, şarjlı, küçük boyutlarda ve torbasız çalışan bu ürün işinize yarayabilir. Kutu içerisinde duvar montaj kiti ve farklı zeminlere uygun başlıklar bulunmakta. 399 liraya satılan ürünü bu adresten temin edebilirsiniz.

Şimdiden hepinize keyifli bir yılbaşı ve iyi yıllar.

Cevap bırakın