Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiYılbaşı sofralarının gizli kahramanları Media Markt’ta

  Yılbaşı sofralarının gizli kahramanları Media Markt’ta

  2016-new-year

  Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, yılbaşında misafirlerini leziz sofralarda ağırlamak isteyenlerin yardımına koşuyor. Media Markt’ın küçük ev aletleri kategorisindeki binlerce ürün, mutfaklarda sağlıklı ve pratik yemek yapmak isteyenlere düşük fiyatlarla sunuluyor…

  Elektrikli ızgaralardan, yapışmaz tavalara, az yağ ile kızartma veya yemek yapabilen fritözlerden, seramik tencerelere kadar binlerce ürün Media Markt mağazalarında ve mobil uygulamada yerini alıyor. Evinde kalabalık yılbaşı daveti vermek isteyenlerin pratik yemek hazırlamalarına yardımcı olacak Media Markt’taki küçük ev aletleri, düşük fiyat avantajı ile sunuluyor.

  1447417080_De_Longhi_Multifry

  Sofralarda başrolü oynayan sağlıklı yemeklerin yaratıcılarından Essenso marka döküm kaplama ızgaralar Media Markt’ta 84,99 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. 360 derece pişirme sistemi ile ısıyı eşit dağıtabilme özelliğine sahip, az yağ ile kullanılan De Longhi Multifry 449 TL fiyatıyla, mutfakların vazgeçilmezi uzun ömürlü Tefal düdüklü tencereler ise 259 TL fiyatıyla dikkat çekiyor.

  1447417079_Arzum_Patcorn_jpg

  Tombalaya eşlik eden patlamış mısır makinaları Media Markt’ta

  Yılbaşı akşamlarının eğlencesi tombala partilerinde patlamış mısır atıştırmak isteyenler, aradıkları ürünleri Media Markt’ta bulabilirler. Gecenin eğlencesini arttıran bu ürünlerden Arzum Patcorn, hazne kapağı sayesinde servis kasesi olarak da kullanılabiliyor. 129 TL fiyatıyla dikkat çeken ürün, yapışmaz yüzeyi ile kullanım kolaylığı da sunuyor. Blue House mısır patlatma makinesi ise 139 TL fiyatı ile tüm mağazalarda yerini alıyor.

  Media+Markt+LogoMedia Markt ayrıca binlerce üründe anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkanı ve anlaşmalı kredi köşelerinde kredi imkanı da sunuyor. Media Markt’ın online platformlarından alışveriş yaparak aynı gün ürünü mağazadan teslim almak isteyenlere özel pick-up servisi de tüketicileri bekliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN