Yenilenen Logitech G903 LIGHTSPEED Wireless ile tanışın

0

Türkiye’de oyun ekipmanları dendiğinde akla ilk gelen üreticilerden biri olan Logitech, gelişmiş özelliklere sahip iddialı G903 LIGHTSPEED Wireless’ı güncelledi. İşte ABD’de lanse edilen yeni modelin öne çıkan ayrıntıları…

Logitech G, ABD/Los Angeles’te düzenlenen yılın en önemli oyun fuarı E3 2019 dahilinde oyun serisindeki üç mouse’un kendi geliştirdiği özel, yüksek performanslı HERO 16K sensörüyle güncelleneceğini duyurdu. Asıl haber de burada! Logitech G’nin eşsiz HERO 16K sensörüyle güncellenecek modeller arasında, benzersiz bir performans ve her seviyedeki oyuncu için inanılmaz bir hassasiyet için tasarlanan G903 LIGHTSPEED Wireless da mevcut. Söz konusu model, oyun anlamında performansı yukarılarda taşımak için özel olarak dizayn edilmiş durumda ve oyun meraklıları tarafından yoğun şekilde tercih ediliyor. Ayrıca G703 LIGHTSPEED Wireless ve G403 HERO Oyun Mouse’ları da HERO 16K sensörüyle güncelleniyor.

Logitech G’nin “Amiral Gemisi” G903 modeli, mükemmel bir oyun deneyimi ve önceki nesle göre 10 kat güç verimliliği sağlayan sınıfının en iyisi HERO 16K sensörüyle güçlenirken, bu teknoloji kullanıcılara 140 saat gibi inanılmaz bir pil ömrü de vaat edecek. G903’ün özellikleri arasında ayrıca Logitech G’nin LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi, POWERPLAY kablosuz şarj sistemiyle uyumluluk, 16,8M LIGHTSYNC RGB, hassas oyun deneyimi için şık tasarım ve 11 programlanabilir tuş yer alıyor.

G903 LIGHTSPEED Wireless satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı LOGITECH G102 Prodigy Gaming Mouse satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın