Yeni Yılda Dijital Ajandanız Olarak Kullanabileceğiniz Tablet Modelleri

0

Yeni yılla beraber yeni dönem için planlamalar da yapılmaya başlandı. Bu planları yazıya dökmek isteyenler ve takvim üzerinden günlerini şekillendirenler için yepyeni bir tavsiye makalesiyle karşınızdayız.

Uzun süredir dijital takvim uygulamaları oldukça popüler. Hem kullanım kolaylığı, hem de her an ulaşılabilir olmaları sayesinde akıllı telefonlarımız not alma ve takip işlerimizde inanılmaz yardımcı. Yine de hem eski alışkanlıklar, hem de geniş yüzeyli çalışma alanı sayesinde ajandaların modası geçmiş değil. Peki, ajandayı dijitale geçirmek mümkün mü?

Minik tablet modelleri portatif, hafif yapıları sayesinde kolayca dijital ajandaya dönüştürülebiliyor. Böylece istediğiniz zaman çantanızın minik bir gözünde taşıyabiliyoruz. Peki, öne çıkan modeller hangileri?

iPad Mini 2021

iPad Mini uzun süredir zaten pek çok kişi için dijital ajanda görevi görüyordu ama yeni tasarım güncellemesiyle beraber bu konuda listemizin başında olmayı hak ediyor. iPad Pro ve iPad Air’ın köşeli tasarım çizgisine geçen Mini model, bu sayede çok daha ince bir forma ve daha geniş ekran alanına ulaşıyor. 8.3 inçlik Retina ekran hem içerik tüketirken, hem de işlerinizi yaparken son derece yeterli alan sunabiliyor.

Ayrıca donanım tarafında da çok güçlü bir cihaz olmasıyla ön plana çıkıyor. iPhone 13 ailesine güç veren A15 Bionic, iPad Mini’nin de kalbini oluşturuyor. Böylece günlük işleriniz dışında yapabileceğiniz işlerin sayısı da hayli artıyor. Ayrıca çizim ve elle not almayı sevenler için iPad Mini artık ikinci nesil Apple Pencil ile uyumlu. Yani kalemi yanınızda ayrıca taşımanıza gerek yok, tek yapmanız gereken işiniz bitince tabletin üzerine sabitlemek.S6

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Samsung’un son dönemde en popüler tabletlerinden biri kuşkusuz S6 Lite. Hem uygun fiyatı hem geniş ekranı hem de kalem desteği kullanıcılar tarafında büyük bir ilgiye sebep oluyor. 10.4 inçlik ekrana sahip olan S6 Lite, tıpkı iPad Mini gibi geniş çalışma alanı sunuyor.

Tabletin bir diğer güzel yönüyse pil ömrü. Tab S6 Lite modelinde 7040 mAh’lık devasa bir batarya kullanılmış. Bu sayede gün aşırı kullanımlara inanılmaz uygun bir cihaz. Kalem desteği ve Samsung’un Note serisinden gelen dijital ajanda geleneği Tab serisine de yansıyor.

 

Lenovo Tab M8

Eğer bir tablet arıyor ve uygun fiyata yönelmek istiyorsanız en iyi seçeneklerden biri de Tab M8 olacaktır. 8 inçlik ekran boyutu son derece yeterli ve iş takibinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Uygun fiyatlı bir model olduğu için her bütçeye hitap eden son derece şık bir tablet. Ayrıca güncel takvim ve not alma uygulamalarının tamamını çalıştırabildiği için güzel seçenekler arasında kendine yer buluyor.

Cevap bırakın