Yeni Xiaomi modelleri için hedef kitle açıklandı

0

Xiaomi son zamanlarda yaptığı yeni model ataklarıyla gündeme geliyor. Şirket son yaptığı hamle ile belirli bir kitleyi hedeflediğini açıkladı. Xiaomi CC ailesi, belirlediği hedef kitlenin taleplerine karşılık veren özellikler üzerinde çalışıyor.

Yeni Xiaomi modelleri CC9 ve CC9e geliyor

Globalde gençler için modaya uygun bir telefon yapmak adına yola çıkan Xiaomi bunun için CC ailesi için start verdi. Yeni Xiaomi modelleri gençler için uygun bir akıllı telefon serisi olmak için yola çıkacak. Hedefine yeni nesli koyan Xiaomi CC ailesinin fotoğraf çekme konusunda yeteneli olması bekleniyor. Günümüzde gençlerin akıllı telefonlarıyla sık sık fotoğraf çekmelerinden yola çıkan Xiaomi, yeni model ailesinin bu kozunu oldukça güçlü tutmayı hedefliyor.

Yeni Xiaomi modelleri ile ilgili net bilgiler ne yazıkki henüz bulunmuyor. Ancak yapay zeka desteğinin kamerada kullanılacağı kulislerde konuşuluyor.

Modaya uygun bir telefon ailesi tasarlamak için yola çıkan Xiaomi, bunun için sanat alanında çalışan bir grup genci de istihdam etti.

Yeni Xiaomi telefonlar isim konusunda bazı eleştirilere de maruz kaldı. CC9 ve CC9e isimlerinin biraz kafa karıştırıcı olması ile ilgili açıklama yapan Xiaomi CEO’s Lei Jun ise ürün ailesinin farklılaşmak gibi bir gayesi olduğuna değindi.

Xiaomi ailesinin yeni üyeleri 2 Temmuz günü resmen tanıtılacak.

Cevap bırakın