Xiaomi iki yeni müjdesini duyurdu!

0

Xiaomi bu yıl akıllı telefon piyasasında oldukça istikrarlı bir şekilde çalıştı. Bunun yanı sıra kendisi aksesuarlara da önem verdi. Bu bağlamda Xiaomi, 2 farklı ürün daha duyurdu. En güncel Xiaomi Bluetooth gürültü önleyici kulaklık için detaylar ortaya çıktı. Ayrıca başarılı ekibin şarj işlevi sağlayan yeni kablosuz hoparlörü de belli oldu.

Xiaomi Bluetooth gürültü önleyici kulaklık

Yeni Xiaomi Bluetooth gürültü önleyici kulaklık yolda

2020 yılına hızlı bir başlangıç yapmak isteyen Xiaomi’nin 2 yeni ürünü Bluetooth Special Interest Group tarafından onaylandı. Sertifika bilgilerine göre yeni ürünün adı “Mi Noise Cancelling Wireless Headphones” olarak belirlenmiş. Bu kulaklık, kendi ana vatanı Çin’de farklı bir isim ile satışa sunulacak.

Bluetooth 5.0 altyapısına sahip olan donanım, “TDLYEJ02WM” model numarasını kullanıyor. Kendisinin kablosuz ve gürültü önleyici özelliğe sahip olması, kullanıcıların ilgisini çekecek gibi duruyor. Yeni kulaklığın kablolu kullanımı konusunda herhangi resmi bir açıklama mevcut değil.

Bluetooth gürültü önleyici kulaklık

Model numarası “XMWXCLYYX01ZM” olan hoparlör, şarj etme özelliği sayesinde kullanıcılara vakit kazandıracak. Bu cihazın yüksek kalitede müzik çalması bekleniyor. Bunun dışında ürünün kablosuz şarj kalitesi de “Qi” standartlarına uygun olacak.

Daha önce de böyle ürünleri piyasaya süren Xiaomi, elde ettiği tecrübeleri 2020 yılına aktarmak istiyor. Zira kablosuz şarj teknolojisini bir gece lambasına aktararak dikkat çeken ekibin yeni projesi de ilginç gözüküyor. Son olarak iki ürünün de teknik detayları henüz belli değil.

Cevap bırakın