Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelÜç yeni Xbox konsolu tanıtıldı! İşte fiyatları

  Üç yeni Xbox konsolu tanıtıldı! İşte fiyatları

  Microsoft bugün düzenlediği Xbox Games Showcase etkinliği kapsamında en yeni oyunlarını duyurdu. Bu kapsamda ayrıca Xbox Series X ve Series S konsollarının yeni versiyonlarını da görücüye çıkardı. Üç yeni konsolla birlikte tatil sezonunu hedefliyor.

  Üç konsol arasından en önemli duyuru, Xbox Series X modelinin 2TB sürümü oldu. Sınırlı sayıda satışa sunulacak olan Series X’in Galaxy Black versiyonu, metalik renk seçeneğiyle birlikte satışa çıkacak. ABD’de 599,99 dolara, Avrupa’da ise 649,99 euro’ya satılacak.

  Series X’in uygun fiyatlı versiyonu olan Series S ise yeni bir renk seçeneği kazandı. Buna göre Microsoft, Series S konsolunu ilk kez tamamen beyaz bir tasarımla satışa çıkaracak. Xbox Series S Robot White 1TB versiyonu ABD’de 349,99 dolara ve Avrupa’da ise 349,99 euroya satılacak.

  Xbox Series X ayrıca beyaz kasaya sahip dijital bir versiyon da alıyor. ABD’de 449,99 dolara ve Avrupa’da 499,99 euroya satılacak Xbox Series X 1TB Digital Edition, disk sürücüsüne sahip olmayacak. Bu da oyuncuları fiziksel disk maliyetinden kurtarıyor.

  Microsoft standart siyah 1TB Xbox Series X’i satmaya devam edeceğini açıkladı. Ancak siyah Series S’in stoklar ile sınırlı olduğunu belirtti. Bu kapsamda oyuncuların satışlar başladıktan kısa süre sonra ön sipariş vermesi tavsiye ediliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN