Yeni Xbox modeli için heyecanlandırıcı haberler var

0

Yeni nesil oyun konsolları hakkında beklenen yıl olarak nitelendirilen 2020 hızlı gelişmeler ile ilerliyor. İlk olarak Xbox Series X hakkında detaylı bilgi almamız ardından PlayStation 5 hakkında da ciddi bilgiler gelmişti. Şimdi ise sırada Xbox Series S hakkında sızıntılar var.

Xbox Series S hakkında sızıntılar var!

Xbox Series X oyun konsolu ile karşımıza çıkan Microsoft, oyuncular için uygun fiyatlı bir yeni nesil oyun konsolu da geliştirmek istiyor. Hem yeni nesil bir oyun konsoluna sahip olmak isteyen hem de yüksek bir fiyat ödemek istemeyen kullanıcıları düşünen Microsoft, 200 dolar fiyat etiketine sahip Xbox Series S ile karşımıza çıkabilir. Bu oyun konsolu şu ana kadar karşımıza çıkan nem uygun fiyatlı yeni nesil oyun konsolu olacak.

Xbox Series S, 200 dolar fiyat etiketine sahip olacak. 4K çözünürlükte oyun oynatması beklenmeyen cihaz, birçok oyun ile uyumlu bir şekilde çalışacak. Ayrıca güçlü bir konsol olan Xbox Series X’den daha küçük olması beklenen bu cihaz taşınabilirlik bakımından çok daha önde olacak.

Xbox Series X hakkında şu ana kadar gelen haberler bu şekilde ancak gelen haberlere bakılırsa oyuncular için 2020 yılı oldukça heyecanlı geçecek.

Cevap bırakın