Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürYeni Steve Jobs filmine ses getiren eleştiri!

  Yeni Steve Jobs filmine ses getiren eleştiri!

  steve-jobs

  Apple’ın kurucularından ve eski CEO’larından Steve Jobs’ın hayatını konu alan ve 4 Eylül 2015 tarihinde gösterime girecek ‘Steve Jobs The Man in the Machine’ için kısa ön gösterim Southwest film festivalinde gerçekleştirildi. Gösterimin ardından şirketin en önemli isimlerinden Eddy Cue’nun Twitter hesabından yaptığı paylaşım büyük ses getirdi. (Xanax)

  1989 yılından beri Apple bünyesinde görev alan, 1998 yılında şirketin online mağazası, 2003’te iTunes Store ve 2008’de App Store’un da aralarında yer aldığı önemli projelerde kilit rol üstlenen Cue, şu anda Apple’da Kıdemli Başkan Yardımcısı koltuğunda. Şirketin üst düzey ismi, filmin ön gösteriminden sonra;

  Steve Jobs in the Machine belgeselinden oldukça memnuniyetsizim. Doğru olmayan bilgiler ve arkadaşımın bakış açısını yanlış yansıtmışlar. Bu Steve’nin kendisi değil biliyorum” şeklinde bir tweet paylaştı.

  ‘Hayal kırıklığına uğradığını’ açıkça ifade eden Cue, henüz gösterime girmeyen film hakkında ilk önemli eleştiriyi getiren isim oldu.

  Eddy_Cue_Apple_NYcourtJune13_2013_05

   Eddy Cue, tweet’i ile ses getirdi…

  Steve Jobs için geçtiğimiz yıllarda da büyük ses getiren bir yapıma imza atılmış, ancak film sinema otoriteleri tarafından olumlu karşılanmamıştı. Filmin geneline hakim olan Jobs’ın olumsuz yönlerinin vurgulanması ve daha çok kariyerinde başarısız olduğu dönemlerin üzerinden ilerlenmesi eleştirilmişti. Bu sinema filminin ardından hatrı sayılır bir oyuncu kadrosu ve yönetmen ile çekilen Steve Jobs The Man in the Machine’in de Apple şirketinin en tanınmış isimlerinden Eddy Cue tarafından direkt olarak olumsuz eleştiri alması ses getirdi…

  13693-8686-jobsposter-l

  Magnolia Pictures ve CNN Films imzası taşıyan, Oscar ödülü sahibi Alex Gibney’in yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin afişi de günyüzüne çıktı.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN