Yeni Samsung Galaxy Buds Pro ses kalitesi ile öne çıkıyor

0

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı; pürüzsüz ses deneyimi, akıllı aktif gürültü engelleme ve suya dayanıklılık özellikleri ile geliyor…

Samsung, yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro’nun satışa sunulacağını duyurdu. Galaxy Buds Pro; sürükleyici bir ses, iddialı çağrı kalitesi, akıllı aktif gürültü engelleme ve cihazlarınız arasında daha gelişmiş bağlanabilirlik özelliklerini, modern ve şık bir tasarımla buluşturuyor. Galaxy Buds Pro, Samsung tarafından piyasaya sürülen şimdiye kadarki en gelişmiş kablosuz kulaklık olma iddiasının yanında iş, eğlence ve diğer tüm alanlarda ideal kullanımı sunmak üzere geliştirildi.

Ses ve çağrı kalitesinde iddialı

Premium seviyede kablosuz kulaklık deneyimi için ses kalitesi en önemli unsurlardan biridir. Galaxy Buds Pro artık daha kapsamlı bir ses özelliğine, daha derin baslar için 11 milimetrelik alçak frekans hoparlörüne ve minimum bozulma ile net tiz sesler için 6,5 milimetrelik yüksek frekans hoparlörüne sahip.

Kablosuz kulaklıklar artık sadece eğlence amaçlı da kullanılmıyor. İş yaşamındaki iletişim için de hayati önem taşıyor ve bu noktada çağrı kalitesi artık her zamankinden daha önemli. Galaxy Buds Pro, üç ayrı mikrofonu ve Ses Alma Birimi (VPU) sayesinde kullanıcının sesini istenmeyen seslerden ayırarak, mümkün olan en net haliyle karşı tarafa iletilmesini sağlıyor.

Galaxy Buds Pro, kullanıcının sevdiği şeyleri daha fazla duyarken istemediği şeyleri daha az duymasını da sağlıyor. Ayrıca, aktif gürültü engelleme ve Ortam Sesi özellikleri otomatik olarak birlikte çalışıyor ve etrafa uyum sağlayarak ses deneyimini optimize ediyor.

Daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın