Yeni Razer Blade 15 ile tanışın

0

Yeni Razer Blade 15 ve Razer Blade 15 oyun dizüstü bilgisayarının sınırlı versiyonunu olan Mercury White Limited Edition duyuruldu. 

İçerisinde m.2 SSD + 2,5 inç HDD’ye sahip çift depolama yapılandırması bulunan yeni Razer Blade 15 modeli, geniş depolama kapasitesi sağlarken hızda da gözle görülür bir fark yaratıyor.

Razer Blade 15’in bu modeli, Razer Chroma ile güçlendirilmiş arka aydınlatmayı destekleyen yeni bir tek bölgeli RGB klavyesi sunuyor. 0.78 inçlik ince şasi, ısı borusu termal yönetim sistemine izin verirken gelişmiş bağlantı için bir Gigabit Ethernet portunu barındırıyor.

Oyuncular, Razer CNC alüminyum şasili Blade 15’te; NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q tasarım grafik kartı, 8. Nesil Intel Core i7-8750H 6 çekirdekli işlemci, 16 GB yükseltilebilir bellek ve 60 Hz yenileme hızına sahip ince çerçeveli Full HD (1920 x 1080) 15.6 inçlik ekranı deneyimlenebilecek.

Razer Blade 15; Kasım 2018’de ise Razer.com ve seçkin perakendecilerden çeşitli Avrupa ve Asya-Pasifik ülkelerinde satışa sunulacak.

Mercury White Limited Edition, sınırlı sayıda üretilecek…

Razer Blade 15 Mercury White Limited Edition, yenilikçi buhar odası soğutması, ayrı ayrı RGB arkadan aydınlatmalı tuşlar ve kompakt CNC alüminyum şasi ile oyun dizüstü bilgisayarı alanına hakim olmak için geliyor. 8. nesil Intel Core i7 işlemciler ve NVIDIA GeForce GTX 1060 ya da 1070 Max-Q tasarım grafikleri ile güçlendirilmiş bu cihaz ile tempolu turnuvalar için ideal.

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun notebook alternatiflerini incelemek için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın