Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımYeni Pebble 2 Koleksiyonu ile tableti bilgisayara dönüştürmek mümkün

  Yeni Pebble 2 Koleksiyonu ile tableti bilgisayara dönüştürmek mümkün

  Logitech ve Lenovo, tabletini bilgisayara dönüştürmek isteyen tüm kullanıcılar için bir araya geldi.

  Logitech ve Lenovo, tabletini bilgisayara dönüştürmek isteyen tüm kullanıcılar için yeni bundle kampanyasını duyurdu. Yeni bundle kampanyası kapsamında, Logitech’in en çok tercih edilen modellerinden Logitech Pebble 2 Koleksiyonu Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve Lenovo’nun Tab M10 (3rd Gen) & Yoga Tab 11 modelleri aynı pakette bir araya geldi.

  Pebble Keys 2 K380s Multi-Device Bluetooth Klavye ile Pebble Mouse 2 M350s Bluetooth Mouse’tan oluşan Pebble 2 Kablosuz Klavye & Mouse Seti, Lenovo’nun tabletleriyle  olan mükemmel uyumuyla dikkat çekiyor. Lenovo’nun tabletleri gibi hafif, kompakt ve taşınabilir olan Pebble 2 Klavye & Mouse Seti, kolay taşınabilirliği sayesinde kullanıcılarına hem hareket halindeyken hem de evde istediği şekilde çalışma imkanı sağlıyor.

  Klavye ve mouse, Easy-Switch Teknolojisi sayesinde Lenovo Tablet, dizüstü/masaüstü bilgisayar ve telefon gibi üç cihaz arasında kolayca geçiş yapmaya olanak tanıyor. Kullanıcılar, Logi Options+ uygulaması sayesinde Pebble 2 Koleksiyonundaki klavye ve mouse tuşlarına görev atayabiliyor. Klavyedeki yeni nesil kısayollar emoji menüsüne anında erişmeye olanak tanırken, mouse ise Spotify çalma listesini yönetmek isteyenlere kolaylık sağlıyor. Adeta dizüstü bilgisayarlardaki gibi sessiz yazmayı sağlayan klavye ve Silent Touch teknolojisine sahip mouse huzurlu çalışmayı mümkün kılıyor.  Klavyenin 36 ay, mouse’un ise 24 ay pil ömrü bulunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN