Yeni OPPO Reno5 tasarımı ile göz dolduruyor

0

Yeni OPPO Reno 5, Parlak gümüş rengindeki Reno5, göz kamaştırıcı şekilde parlayan yeni bir yüzeye sahip…

Reno serisine özgü bir yaklaşım olarak modayı teknolojiyle birleştiren OPPO, yeni Reno5’te bir kez daha modaya yön veren benzersiz bir yaklaşım ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Reno5, arka kapakta değişen rengi ile genç kullanıcılara her duruma göre farklılık gösterebilen moda zevklerine uyacak en iyi seçeneği sunuyor.

Parlak gümüş rengindeki Reno5, göz kamaştırıcı şekilde parlayan yeni bir yüzeye sahip. Parlak gümüş seçeneğinin en dikkat çekici özelliklerinden biri, farklı açılardan bakıldığında binlerce rengi yansıtabilmesi olarak öne çıkıyor. Renklerin her biri kendine özgü ve hayat dolu bir şekilde ışıldıyor.

Renk etkisi…

Reno5 modelinin arka kapağında değişen renk etkisini elde etmek için OPPO, sektörde ilk kez Diamond Spectrum uygulamasını kullandı. Üç farklı katmandan oluşan Diamond Spectrum işleminde, PICASUS Film zengin renkler sağlarken Fresnel Lens Dokusu kırılmayı artırarak renk efektini daha çeşitli hale getiriyor.

6.4 inç ekrana sahip olan OPPO Reno 5, 128 GB depolama alanına ek olarak artırılabilir hafıza desteği sunuyor. 64 MP kamera sistemi, 2160p video kaydı ve 4310 mAh pil kapasitesi öne çıkan diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Cevap bırakın