Yeni NVIDIA GeForce Game Ready sürücüsünden birçok oyuna destek

0

En yeni NVIDIA GeForce Game Ready sürücüsü, Star-Lord ve onun efsanevi uyumsuzlar grubunu içeren geniş kapsamlı tek oyunculu aksiyon-macera oyunu, merakla beklenen Marvel’s Guardians of the Galaxy için destek içeriyor.

Yeni GeForce Game Ready sürücüsü, Marvel’s Guardians of the Galaxy’de kusursuz bir oyun deneyimi sağlıyor. Sürücü ayrıca 12 oyun için ilk gün optimizasyonlarını, altı yeni G-SYNC uyumlu oyun monitörünü ve altı yeni GeForce Experience Optimal Oynanabilir Ayar profilini içeriyor.

Marvel’s Guardians of the Galaxy PC’de oynandığında, oyuncular oyunu 8K HDR’ye kadar daha yüksek ayrıntı seviyeleri, sınırsız kare hızlarıyla ve PC platformunun ultra geniş, çoklu monitör ve değişken yenileme hızı G-SYNC oynanışı gibi diğer tüm avantajlarıyla deneyimleyebiliyor. Keskin deneyim için Marvel’s Guardians of the Galaxy, GeForce RTX masaüstü veya dizüstü bilgisayarda RTX açık olarak oynanabiliyor. Grafikler, ışın izlemeli şeffaf ve opak yansımalarla iyileşiyor ve NVIDIA DLSS ile performans 2 kata kadar artıyor.

Özel bir bonus olarak, GeForce RTX oyuncuları, GeForce Rewards ile maceranın başlangıcından itibaren Star Lord’s Sleek-Lord Outfit’in kilidini açabiliyor.

Game Ready sürücüsü, 64 oyunculu PvP yakın dövüşçü çok oyunculu oyun Torn Banner Studios’un Chivalry 2 için NVIDIA DLSS desteği ekliyor. Bugün Chivalry 2, performansı %45’e kadar artıran ve tüm GeForce RTX oyuncularının maksimum ayarlar etkinken 60 FPS’nin üzerinde 4K’da oynamasına olanak tanıyan yeni bir güncellemede NVIDIA DLSS’yi tanıtarak bir performans yükseltmesi alıyor.

Cevap bırakın