Yeni Nesil Dell OptiPlex tanıtıldı

0

İnovasyonda 30’uncu yılını kutlayan Dell OptiPlex masaüstü bilgisayarların satın alınması ve yönetilmesi artık her zamankinden daha kolay.

OptiPlex, 30 yılın ardından kurumsal masaüstü bilgisayarlarının güvenilir ismi olmaya devam ediyor. Masaüstü deneyimini geliştirmeye ve basitleştirmeye odaklanan Dell Technologies, bu yıl bu deneyimi dönüştürmek için müşterilerinin geri bildirimlerini alarak ürünlerinin satın alınmasını ve yönetilmesini her zamankinden daha kolay hâle getirdi. Dell Technologies’in yeni OptiPlex serisi, karmaşıklığı azaltırken yeni bir yerleşik performans sunuyor.

Intel® 13. nesil işlemcilere sahip OptiPlex form faktörleri artık seri veya model numaralarına göre ayrılmıyor. Yani kullanıcılar, artık 3, 5 veya 7 serilerini görmeyecek; sadece tek bir OptiPlex modeliyle karşılaşacak. İki adımlı basit bir süreçle kullanıcılar önce doğru form faktörünü, ardından da iş için doğru özellikleri seçebilecek.

Yeni tasarlanan 24” All-in-One; modern, zarif bir tasarımda sınıfının en iyisi performans, ses ve görüntüsünü sunuyor. Intel® Core™ i9 işlemci, 64GB DDR5 bellek ve Express Sign-in ve gizlilik özellikli geri çekilebilir FHD veya 5MP IR kameraya sahip. Bu yeni teknoloji, kullanıcıların her zamankinden daha güvenli bir şekilde etkileşim içinde olmalarını, en iyi şekilde görüntü ve ses vermelerini sağlıyor. Yeni ergonomik stant seçenekleri ve düşük mavi ışık sertifikalı dokunmatik ve dokunmatik olmayan panellerse gün boyu kullanım rahatlığı sağlıyor.

Cevap bırakın