Yeni Microsoft Surface Laptop Go tanıtıldı!

0

Tasarımı ve fiyatı ile dikkat çekmeyi başaran Microsoft Surface Laptop Go tanıtıldı. 549 dolar fiyat etiketine sahip olan laptop hangi özelliklere sahip? Microsoft Surface Laptop Go detayları haberimizde.

Microsoft Surface Laptop Go tanıtıldı!

Bilgisayarda ince ve şık bir tasarım kullanılmış. Zaten önceki nesle göre daha ince olan bu model aynı zamanda çok daha hafif. Bunların yanında klavye için daha fazla alan kullanılıyorken, ekran tarafında çerçeveler oldukça incelmiş durumda. 12,4 inç 3:2 ekranında 1536×1024 piksel çözünürlük sunan bu dizüstü bilgisayarın bir de 720p kamerası bulunuyor.

Parmak izi okuyucusu, klavyenin sağ tarafında güç düğmesinin olduğu yerde konumlandırılıyor. Oldukça hafif ve ince yapıda olmasıyla rahatlıkla taşınabilecek bu yeni bilgisayarda Intel’in 10. jenerasyon Core i5 işlemcisi kullanılıyor. Standart olarak 4 GB RAM ve 64 GB eMMC depolaması ile karşımıza çıkıyor. Model 549 dolarlık bir fiyatla bizleri karşılıyor.

Bunun yanında performansı artırmak isteyenler için ise 8 GB RAM ve 128 GB SSDile bu fiyat 699 dolar oluyor. Ben biraz daha performans istiyorum diyenler içinse 8 GB RAM ve 256 GB SSD bulunuyor ve fiyat 899 dolara kadar çıkıyor.

Cevap bırakın