Yeni LG Soundbar Serisi ile tanışın

0

LG Electronics (LG), CES 2020’de üstün kaliteli sesi, kolay bağlantısı, akıllı işlevselliği ve LG TV’lerle mükemmel bir şekilde bütünleşen şık tasarımlarıyla tüketicileri etkileyecek yeni Soundbar serisini tanıtacak.

LG’nin yeni Soundbar modelleri, doğruluğu ve derinliği ile büyüleyen zengin, gerçeğe yakın ses sunuyor. LG 2020 serisi ile, Meridian Audio ile uzun zamandır devam eden ortaklığını, bas ve uzay gibi ince ayarlı teknolojilerini içeren daha fazla modelle devam ettiriyor. LG 2020 Soundbar serisi, ses alanını genişletiyor, öne çıkan enstrüman ve vokallerin ses algısını yükselterek daha gerçekçi bir dinleme deneyimi sağlıyor. Ayrıca, 2020 serisinin çoğunluğu dinamik ve tamamen sürükleyici ses için Dolby Atmos ve DTS: X’i destekliyor.

LG Premium Soundbar için yeni olan AI Oda Kalibrasyonu, çıkışı odanın belirli özelliklerine otomatik olarak uyarlayarak daha optimize bir sesi garanti ediyor. Bu gelişmiş modeller, kendi kendini kalibre ediyor, belirli bir alanın boyutlarını doğru bir şekilde değerlendirmek ve sesi bu ölçülere göre ayarlamak için tonları tanıyor ve analiz edebiliyor. Bu teknoloji, kullanıcıların, Dolby Atmos veya DTS: X ile yönetilen içerikleri oynatırken, birden çok yönden geliyormuş gibi görünen nefes kesen gerçekçi surround sesin tadını çıkarmasını sağlıyor.

LG’nin yeni Soundbar serisinde, mümkün olan en canlı ev sineması deneyimi sağlamak amacıyla daha fazla sinema sesi sunabilmek için, çoğu yeni LG Soundbar modeliyle uyumlu olan SPK8 Kablosuz Hoperlör Kiti aracılığıyla 4K Pass sunuluyor.

Cevap bırakın