Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiYeni LG G4C ve LG G4 Stylus ile tanışın

  Yeni LG G4C ve LG G4 Stylus ile tanışın

  LG-G4cAndroid işletim sistemine sahip üst seviye akıllı telefon LG G4’ün ardından modelin daha düşük fiyat etiketine sahip varyantları da tanıtılmaya başlandı. Bu yeni LG akıllı telefon modelleri G4C ve iki ayrı donanım opsiyonu ile gelen G4 Stylus…

  LG’nin uzun yıllardır sürdürdüğü LG GX serisi modellerin tanıtımının ardından söz konusu modele tasarım olarak yakın ama daha düşük özellikli ve daha uygun fiyatlı seçenekler sunma politikası biliniyor. LG G4C ve LG G4 Stylus da 2015 yılına dair ilk LG varyantları olurken her iki modelin de Haziran ayı itibarıyla Türkiye’deki satışlarına başlanması bekleniyor. Peki cihazların teknoloji özellikleri neler?

  lg-g4-stylus-1

  5 inç HD ekrana sahip LG G4C, 1.2 GHz’lik saat hızlarına ulaşabilen Snapdragon 410 işlemci, 8 GB dahili depolama kapasitesi, 1 GB RAM, 2540mAh çıkarılabilir formda batarya ve microSD desteğini teknoloji yapı taşları arasında barındırıyor. 8 megapiksel arka/5 megapiksel ön kamerayla gelen cihazın lazer odaklama özelliği ise bulunmuyor.

  LG G4 Stylus ise dokunmatik ekran üzerinde yazı yazma ve çeşitli işlemler gerçekleştirebilme odaklı stylus kalemi ile birlikte satışa sunulacak. 5.7 inç ekranlı model, 1.4 GHz ve 1.2 GHz saat hızları suanan işlemcileri eksenindeki iki ayrı alternatifle gelecek.

  2326523_6İki ayrı LG G4 Stylus

  1.4 GHz’li LG G4 Stylus versiyonunda LTE desteği, 13 megapiksel arka/8 megapiksel ön kamera öne çıkan özellikler olurken LG G4C ile aynı işlemci, RAM ve depolama özellikleri sunulyor. Bu modelin daha düşük ekran çözünürlüğüne karşın enerji verimliliğini artırması muhtemel 3000mAh çıkarılabilir bataryası ile şarj dayanıklılığında iddialı olduğu görülüyor.

  1.2 GHz işlemci modülüne sahip LG G4 Stylus seçeneği ise LTE yerine 3G özelliği ve 8 megapiksel arka/5 megapiksel ön kamera ile bir nebze daha düşük yapı sunuyor. Diğer özellikleri ise 1.4 GHz işlemcili model ile aynı.

  LG’nin tanıtımı gerçekleştirilen bu modelleri için belirlediği Türkiye satış fiyatı ise henüz bilinmiyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN