Yeni iPhone XS’in en dikkat çeken özelliği!

0

Yeni iPhone modelleri söz konusu olduğunda, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR kamera özellikleriyle dikkat çekiyorlar. Bu kamera özellikleri arasında devrimsel yenilikler ve bir önceki modellerle karşılaştırılamayacak farklar bulunuyor. İşte iPhone XS kamera özellikleri!

Yeni Apple iPhone XS ile tanışın

iPhone XS kamera özellikleri!

iPhone X‘daki kameranın daha da geliştirilmiş bir versiyonu ile gelen yeni iPhone’lar, 12 MP geniş açılı OİS destekli ve tamamen yenilenmiş sensör ile geliyor. 1,8 diyafram açıklığına sahip olan yeni iPhone‘ların düşük ışıkta fotoğraf performansı merak ediliyor.

İkinci kamerası da 12 MP, 2x optik yakınlaştırma destekli 6 parçadan oluşuyor. İkinci kameranın diyafram açıklığı ise 2,4.

Ön kamera tarafında da yenilikler yapan Apple, bu değişiklikler sayesinde FaceID teknolojisinin artık daha hızlı çalıştığını vurguladı. 7 MP RGB kamera 2,2 diyafram açıklığına sahip.

A12 Biyonik işlemci ile fotoğrafların işlenmesinde ciddi farklılıklar doğacağı belirtildi. Ayrıca kırmızı göz düzeltme ve portre modunda ciddi geliştirilmeler yapıldı.

HDR modunda da değişiklikler yapan Apple, akıllı HDR modunu tanıttı. Bu sayede HDR modu artık çok daha işlevsel çalışacak.

Geliştirilmiş yeni A12 Biyonik işlemcisi sayesinde, sadece kamera kullanılarak ekstra bir sensör gerekmeksizin gerçek zamanlı oyuncu takibi yapılabilecek.

Bu sayede sporculara büyük katkıda bulunabilecek olan bu özellikler ile akıllı telefonlar için yeni bir boyuta taşıyor. Oyuncular için de devrimsel yenilikler getiren yeni iPhone’lar ile artırılmış gerçeklik ciddi manada hayatımızın içine girecek gibi gözüküyor.

Cevap bırakın