Yeni iPhone XR Render görüntüleri ortaya çıktı!

0

Apple‘ın geçen sene tanıttığı iPhone modelleri arasında, en çok satılan model iPhone XR olmuştu. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen modelin, yeni nesil versiyonu da oldukça heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde Yeni iPhone XR üç boyutlu Render görüntüleri ile ortaya çıktı. Merakla beklenen modele daha yakından göz atalım!

Yeni iPhone XR Render görüntüleri ile karşınızda!

Ortaya çıkan yeni tasarım ön tarafta güncel modele oldukça benzese de, asıl dikkat çekici farkı arka kasa tarafında ortaya koyuyor. Modelin arka kasa tasarımı iPhone XI modelinin ortaya çıkan kare kamera tasarımını üzerinde bulunduruyor. Bununla birlikte kare kamera alanında çift kamera bulunuyor. Yeni iPhone XR modelinde beklenen önemli yeniliklerden birisi de, çift kamera kurulumuydu.

Yeni iPhone XR

Bunların dışında modele ait ebatlar konusunda bir farklılık bulunmuyor. Yeni model de, önceki modelle aynı ekran boyutuna sahip. Bununla birlikte önceki model 8,3 mm kalınlığa sahipken, yeni modelde 7,8 mm‘e kadar incelme bekleniyor.

Kamera ile ilgili detaylar net olarak bilinmese de, iPhone XS modelinde yer alan kamera detaylarını içermesi bekleniyor. Ayrıca diğer teknik detaylar da hala net olarak bilinmiyor.

Cevap bırakın