Yeni iPhone X ekranıyla büyüleyecek!

0

Apple tarafından önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen yeni iPhone X, yani iPhone XI Plus için yeni detaylar ortaya çıktı. X serisinin yeni modeli, ekran kasa oranıyla kullanıcıları büyüleyecek gibi duruyor. iPhone 8 Plus‘a göre çok daga büyük olacak ekran 6.5 inç boyutunda olacak.

Yeni iPhone X için detaylar ortaya çıktı!

iPhone XI Plus olarak adlandırılan 6.5 OLED ekranlı amiral gemisi, çentikli ve çerçevesiz tasarım ile gelecek gibi duruyor. Bununla birlikte, kamera anlamında bazı değişiklikler de olacak. Bu değişiklikler, kalınlık ve boyut farkı ile ön plana çıkacak. Yani yeni tanıtılacak olan model, diğer modele göre 0.2 mm daha kalın olacak gibi duruyor. Boyut anlamında ise, 158.4 x 78.1 x 7.7 mm olacak.

Üstelik sadece bu oyun değil, yeni iPhone modelleri hakkında da bazı bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler doğrultusunda LCD ekran ile gelecek model, 6.1 inç boyutlarında olacak. Ayrıca model de çentik ve çok da az olsa, çerçeve olabilir.

Üçüncü model ise, iPhone X ekran kasa oranı ile gelecek. Bu yeni tanıtılacak model, diğerlerine göre boyut anlamında en küçüğü olacak. Bununla birlikte, daha büyük sensör ve daha parlak lens ile gelecek.

Cevap bırakın