Yeni iPhone modelleri üçlü kamera ile gelebilir!

0

Apple geçtiğimiz günlerde yeni iPad ve AirPods modellerinin tanıtımını yaptı. Söz konusu modellerin ardından gözler yeni iPhone modellerine çevrildi. Her sene olduğu gibi bu sene de yeni iPhone modelleri için Eylül ayını bekleyeceğiz. Bununla birlikte bu sene tanıtılacak iPhone modelleri için heyecan verici söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Yeni iPhone modelleri üçlü kamera kurulumu ile gelecek!

Yeni Apple iPhone modellerine yönelik söylentilere baktığımız zaman belki de en heyecan verici gelişmelerden birisi kamera kısmında bulunuyor. Yeni sızıntılar bu sene tanıtılacak iPhone modellerinde tek ve çift kamera kurulumu yerine çift ve üçlü kamera kurulumunun bulunacağını belirtiyor.

Yeni iPhone

Bu söylentilerin ardından ortaya çıkan yeni görüntüler, bu iddiayı doğruladı denilebilir. Daha önce OnLeaks yeni iPhone modellerinin kare kamera tasarımı ile geleceğini aktarmıştı. Söz konusu yeni görüntüler de bu iddiayı doğrulayabilir. Şimdilik görüntülerin güvenilirliği konusunda net bilgiler bulunmasa da, söz konusu sızıntıların ortak noktada bulunduklarını belirtebilir.

Genelde popüler trendlere karşı koymasıyla bilinen Apple, kendi yolundan gitmeyi daha çok seviyor. Ancak bununla birlikte Nokia, Samsung ve Huawei gibi şirketler, daha çok kameranın daha iyi olduğunu düşünmekte. Çoklu kameralara olan ilgi arttıkça, Apple da bu rekabete katılma kararı almış gibi gözüküyor.

Cevap bırakın