Yeni iPhone biri kullanırken görüntülendi

0

Apple’ın yeni iPhone modelleri hızla yaklaşırken, yeni modellerle ilgili söylentiler ve sızıntılar da hızla gelmeye devam ediyor. İddialara göre iPhone 11 biri kullanırken görüntülendi.

Yeni iPhone biri kullanırken görüntülendi!

Şu an için hakkında bilinenler hala kısıtlı olsa da, iPhone XI ve XI Max modellerinin arkada üçlü kamera kurulumu ile geleceğini biliyoruz. Yaptığı tutarlı ve güvenilir sızıntıları ile bilinen Slashleaks, iPhone 11 olduğunu iddia ettikleri telefonu, birisi kullanırken görüntüledi.

iPhone XI’in günlük hayatta kullanımı ile ilgili ortaya çıkan ilk sızıntı, önceki sızıntıları da doğrulayıcı bir özellik taşıyor. Bununla birlikte sızıntının kaynağı güvenilir olsa da, bu görüntünün ne kadar doğru olduğunu bilmemiz zor. Görüntüdeki cihaz bir maket ya da klon bir model de olabilir.

Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone modelleri üçlü arka kamera, kablosuz ters şarj, daha büyük batarya, daha gelişmiş kamera sistemleri gibi yeniliklerle gelecek. Bununla birlikte ilerleyen günlerde daha çok sızıntı ile karşılaşmamız oldukça mümkün.

Cevap bırakın