Yeni iPhone için bir tarih daha geldi!

0

Apple’ın uygun fiyatlı olması beklenen yeni iPhone modeli için gelen sızıntılarda Mart ayının sonunda modelin tanıtılcağı iddiaları vardı. Ancak Mart ayı bitti ve bu model karşımıza çıkmış değil. Peki iPhone 9 ne zaman çıkacak, yeni iddialar ne?

iPhone 9 ne zaman çıkacak?

Ortaya atılan iddialar Mart ayının sonunu gösterse de Mart ayında herhangi bir iPhone modeli karşımıza çıkmadı. Buna sebep olarak ise ortaya atılan iddialarda Covid-19’un tüm dünyayı etkisi altına aldığı gerekçesi vardı. Arkası kesilmeyen ve artık daha da artan sızıntılar ve iddialarda uygun fiyatlı model için yeni bir tarih geldi.

Apple’ın yaptığı bir toplantıdan sızan bilgilere göre, yeni iPhone modeli 15 Nisan tarihinde her şeye rağmen tanıtılacak. Bu tanıtımın üstünden bir hafta geçtikten sonra ise ön siparişler başlayacak. Bu tarihler şu anda ABD için geçerli olsa da iddiaların doğru olması durumunda ülkemizde de tahmini teslimat zamanı verebilmek mümkün. Eğer Covid-19’dan dolayı işler daha da zorlaşmazsa, iPhone 9 modeli Mayıs ayı gibi ülkemizde olabilir.

Cevap bırakın