Yeni Huawei Watch GT ve Band 3 Pro ile tanışın

0

Kısa süre önce tanıtılan Huawei Watch GT ve Band 3 Pro hangi özelliklere sahip? Cihazların öne çıkan ayrıntıları neler? İşte yanıtlar…

Huawei, buraya tıklayarak detaylarına göz atabileceğiniz yeni akıllı telefon moddelleri Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun yanı sıra iki yeni giyilebilir teknoloji ürünü tanıttı.
Yeni Huawei Watch GT ve Band 3 Pro, iddialı özelliklerle geliyor.

Huawei Watch GT, işlemcisiyle düşük güç tüketimi ve yüksek saat hızları vaat ediyor. GPS ve kalp ritim ölçer kullanılmadığı taktirde 30 günü bulan şarj dayanıklılığı iddiası sunuyor.

Klasik bir tasarımla gelen akıllı saat, paslanmaz çelikten imal edilmiş. Sofistike ekran çerçevesi ile öne çıkan modelde 1.39 inçlik AMOLED ekranın sunduğu çözünürlük değeri 454 x 454 piksel olarak açıklandı.

Su geçirmezlik özelliğine sahip olan Huawei Watch GT’de TruSeen 3.0 adı verilen teknoloji, kalp atışı takibinde daha doğru sonuçlar sunabiliyor.

Konum özelliği sağlayan GPS’e ek olarak Huawei’nin Sağlık Asistanı uygulaması, günlük antrenman ve aktivilerin izlenmesi için kullanılabiliyor. Ayrıca altimetre ve uyku takibi özellikleri de mevcut. Sport ve Classic olmak üzere iki versiyon halinde satışa çıkacağı kaydedilen modelde yurt dışı için fiyatlar da belirlendi.

Hareketli yaşamın yanında…

Huawei Band 3 Pro ise serinin devamı olan bir akıllı bileklik. 0.95 inçlik dokunmatik AMOLED ekranı, kalp atış hızı sensörü ve GPS desteği öne çıkıyor. su geçirmezlik özelliğiyle de dikkat çeken akıllı bileklikte fitness takibi özelliği de bulunuyor.

Cevap bırakın