Tanıtımı yaklaşan Huawei Mate 9’dan ‘resmi’ görseller

0

huawei-mate-9-media-trend

Kısa süre içinde tanıtılacak olan Huawei Mate 9 modeline dair yeni detaylar gelmeye devam ediyor…

3 Kasım 2016 tarihinde lanse edileceği açıklanan Huawei Mate 9 için ilk resmi işaretler gelmeye de başladı. Tanıtım tarihi yaklaşan Android işletim sistemli akıllı telefonun kamera özelliklerinin iddialı olacağı anlaşılıyor.

Mate 9 için yayınlanan haberin devamındaki görselde Leica markalı çift kameranın gücüne vurgu yapıldığı dikkat çekiyor. Yüksek zumlu bir DSLR fotoğraf makinesi ile çekim yapmakta olan bir kimseye odaklanılan görüntüde, akıllı telefonun kamera yeteneklerine yönelik öne çıkarış söz konusu.

Huawei’nin akıllı telefonundaki ana kameranın 4x optik zum gibi çarpıcı bir yakınlaştırma faktörüne sahip olacağı belirtiliyor.

mate-9

İki ayrı versiyonla gelebilir

Cihazın iki ayrı versiyonla geleceği de iddialar arasındaydı. Huawei Mate 9 ve Huawei Mate 9 Pro. Öte yandan tasarımda kenarlarda oval hatların kullanımının olmadığı da bir diğer detay durumunda.

Öte yandan Huawei Mate 9’da Kirin 960 çipseti, 4 GB ya da 6 GB RAM, 64 GB veya 128 GB (belki de 256 GB) dahili depolama alternatiflerinin sunulacağı iddia ediliyor. Modelin tüm detayları için nihai sonuçların görülebilmesi için Kasım ayının başı bekleniyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın