Yeni Huawei Freebuds geliyor

0

Huawei kısa süre önce yeni Mate 30 serisini 19 Eylül günü Münih’te düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtacağını açıkladı. Ancak, şirketin yeni ürün takviminde biri daha var. Şirket attığı bir tweet ile yeni Huawei Freebuds kablosuz kulaklık modelinin sinyalini verdi.

Yeni Huawei Freebuds kulaklıklar için ilk mesaj

Kirin teknolojinin yeni bir ses deneyimini sunacağını söyleyen Huawei, kulaklıklarda özel bir işlemcinin kullanılabileceğine işaret etti. Yeni Huawei Freebuds modelleri için Twitter üzerinden açıklama yapan şirket, bu modeliyle Apple’ın AirPods modeline sıkı bir rakip olabilir. İşlemci vurgusu, AirPods’ta kullanılan W1 işlemcisine rakip bir işlemciye göz kırpıyor.

Atılan tweet ile birlikte yeni nesil kulaklıkların tasarımı da gözler önüne serildi. Taşıma çantası ve şarj kutusu görünen kulaklığın daha önceki Freebuds modellerine benzemeyeceğini söyleyebiliriz.

Bu yeni model için beklentiler IFA 2019‘da yoğunlaşıyor. Huawei bildiğiniz gibi bu etkinlikte bir stand açacak. Bazı yeni teknolojilerini burada sergileyecek olan Çinli teknoloji şirketi, yeni amiral gemisi modelleri için ise bağımsız bir lansman düzenleyecek.

Huawei’in yeni ürünleriyle ilgili 6 Eylül’de daha fazla bilgi toplamayı bekliyoruz.

Cevap bırakın