Yeni Hotpoint klima ile yüzde 65 enerji tasarrufu!

0

Hotpoint klima serisinin yeni üyesi Elegant Pure Plus klima, A+++ enerji sınıfı ile yüzde 65’e varan tasarruf sağlıyor. 48 saatte montaj garantisiyle anında serinleten Hotpoint klimalar haftalarca servis beklemeye son veriyor.

Round U fonksiyonu sayesinde oda sıcaklığını ortam ısısına göre kendisi ayarlayan Hotpoint Elegant Pure Plus klima, 4D fonksiyonu sayesinde 4 farklı salınımla daha iyi hava akımı sağlıyor. Smart Sleep Teknolojisine sahip olan Hotpoint, 4 farklı uyku modu sayesinde yatak odasında; ideal sıcaklık, nem ,gösterge ışığı ve ses seviyesini dengeleyerek kaliteli bir gece uykusu sağlıyor.

Hotpoint minimum elektrik tüketimiyle maksimum performans sağlayan tüm klimaları için maksimum 48 saatte montaj garantisi sunuyor. Inverter motor teknolojisine ve yenilenen doğa dostu soğutma gazına sahip Hotpoint klimalar tüketicilere yüzde 65’e varan oranda tasarruf sağlıyor. Üstelik Hotpoint tüm klimaları için 10 yıl kompresör garantisi sunuyor.

Her bütçeye uygun klimalar Media Markt’ta!

Türkiye’de yaz sıcaklarıyla birlikte klima alışverişlerinde de ciddi artış görünüyor. Tüketicilerin, hangi klimayı tercih etsem sorusuna yanıt aradıkları en gözde tüketici elektroniği mağazası ile Media Markt. Her bütçeye uygun klima seçenekleri ile dikkat çeken Media Markt’ta siz de aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha fazla detay, klima/vantilatör seçenekleri ve fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın