Yeni güncellemeyi alacak OnePlus telefonlar

0

OnePlus Nord, önümüzdeki hafta OxygenOS 11 açık beta sürümüne sahip olacak. OnePlus 7 ve 7T serisinin güncellemesi ise daha sonra gelecek. Bildiğiniz gibi OnePlus, cihazlarından yalnızca ikisini Android 11’e güncelledi. Yeni Android güncellemesini alacak modeller sırasıyla OnePlus 8 ve 8 Pro’ydu. OxygenOS 11  alacak OnePlus telefonlar:

OxygenOS 11  alacak OnePlus telefonlar

Daha eski bir OnePlus telefonunuz varsa ve Android 11 tabanlı OxygenOS 11 güncellemesini ne zaman alacağınızı bilmek istiyorsanız OnePlus uygun cihazlar için güncelleme alacak telefonlar için bir tarih çizelgesi yayımladı. OnePlus Nord Android 11 güncellemesini almak için sırada görünüyor. 5G özellikli orta segment olan Nord, OxygenOS 11 açık beta sürümünü önümüzdeki hafta alıyor.

OnePlus 7 ve OnePlus 7T serisinin kullanıcıları için de OnePlus , son zamanlarda Android 11’i telefonlara taşımaya çalıştıklarında karşılaştıkları veri şifreleme sorununun ardından kapalı beta testi yapmaya başladığını söylüyor. Şirket yakında telefonlar için bir açık beta yayımlayacak ancak henüz net bir tarih elimizde bulunmuyor.

OxygenOS 11  alacak OnePlus telefonlar

OxygenOS 11’i alacak modeller arasında OnePlus Nord N10 5G ve Nord N100 modellerinin yanı sıra OnePlus 6 ve OnePlus 6T de güncellemeyi alacak. OxygenOS 11, uygun OnePlus cihazlarına yeni bir kullanıcı arayüzü getiriyor. Bu yeni kullanıcı arayüzü, eski bir yazılım sürümünü çalıştırıyor olsanız bile varsayılan OnePlus uygulamalarıyla uyumlu olacak.

Yeni kullanıcı arayüzü görsel tasarımı, çeşitli ayrıntı optimizasyonları ile size daha rahat bir deneyim sunuyor
Yepyeni hava durumu kullanıcı arayüzü, gün doğumu ve gün batımı arasında dinamik geçişleri destekliyor. Durum çubuğundaki parlaklık çubuğu optimize edildi ve ayarları aşağı çekerek hızlı bir şekilde ayarlamanıza olanak tanıyor.

Yeni eklenen özellikler arasında yanlışlıkla dokunmayı önlemenin yanı sıra yeni saat arayüzleri ve karanlık mod için destek kısayolu eklendi. Zen moduyla dikkat çeken arayüz aynı zamanda küçük bazı optimizasyonları da içinde barındırıyor.

Cevap bırakın